2726

هان؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه صبشده بیدارشو    

😂😂😂😂😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

الان چند ماهه كه مادرشوهرم يه جوري داره رفتار ميكنم كه هم خندم ميگيره هم گريه .....بنا به دلايلي خونمون جفت خونشه و اينكه بخاطر يه سري مشكلاتي كه برام پيش امد كم خوني شديد گرفتم كه حالت غش هم بهم دست ميده و شوهرم براي مراقبت از من كليد خونمونو داده بهش ،حالا اين خانم نه تنها هيچ كاري نميكنه بلكه ميشينه من بايد براش ببرم و بيارم اين هيچ تازه به دخترش هم زنگ ميزنه بياد 

الان چند ماهه كه مادرشوهرم يه جوري داره رفتار ميكنم كه هم خندم ميگيره هم گريه .....بنا به دلايلي خون ...

اينم بدرك 🙁 الان جديدا جلو من به شوهرم ميگه بيا مادوتا بريم مسافرت ،زنت كه به خاطر بچه نميتونه بياد .....بعد جلو من يه جوري خودشو ميندازه بقل شوهرم هي از گردنش ماچ ميكنه   

اينم بدرك 🙁 الان جديدا جلو من به شوهرم ميگه بيا مادوتا بريم مسافرت ،زنت كه به خاطر بچه نميتونه بياد ...

هي ميگه بزارش خونه باباش با هم بريم ،تازه جديدا ياد گرفته هروز بدون زنگ و خبري كليد مينازه مياد خونه 

محض یاداوری ایشون مادرشه...

من ميدونم مادرشه ،ولي وارد شدن توي زندگي شخصي بچه ها اصلا درست نيست ،اين درسته هروز ادم بدون اطلا بدون زنگ كليد بزنه وارد خونه بشه !؟يا اينكه وقتي زن خونه نباشه بياد خونه پسرش كل  اتاق خواب بگرده ،بعدشم من پسرم كوچيكه و خيلي وابسته منه واسه همين كل وقتمو ميگيره شب دير ميخوابم اين خانم هم نه صبح مياد بيدارم ميكنه كه پاشم ناهار درست كنم ،زنگ هم ميزنه دخترش بياد ....خواهشا هرچي ميشه نگيد مادرشه ،مادر احترامش واجبه و روي سر قرار داره ولي اينكه توي همه مسائل بخواد دخالت كنه اشتباه بزرگيه 

2706