2726
عنوان

بچه ها بیایین یه لحظه😢

98 بازدید | 8 پست

بچه ها من بخاطر خونریزی سونو اورژانسی شدم

حالا که دکتر سونو کرده میگه احتمالا دوقلو بود یکیش داره دفع میشه

خداراشکر صدای قلب بچمم شنیدم

بچه این چجوری بوده داخل سونوهای قبلیم مشخص نبوده

بچه ها یعنی ممکنه برای این یکی  بچم مشکلی پیش بیاد😢

خیلی خوشحال شدم وقتی صدای قلب بچمو شنیدم

توروخدا برام دعا کنید مشکلی نباشه

دخترم دنیام❤️

اره گاها پیش میاد خدا این بچتو صحیح سالم نگهداره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله چیزی نیست 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728

من هفته 11 یه لخته حدود 5 سانت دفع کردم سونو بهم گفت هماتوم دارم.یه هفته استراحت کردم بعدش که رفتم سونوی غربالگری اثری ازش نبود

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

من سقط نکردم.هیچ مشکلی یا دردی نداشتم.حدود ساعت یازده بیدار شدم از تخت اومدم پایین چند قدم برداشتم تا تو حموم.معذرت میخوام چون توالت فرنگیمون اونجا بود یهویی مثل لخته ی پریودی ازم افتاد.هیچ خون دیگه ای هم نیومد.روز قبل از تاسوعا عاشورا بود و هیچ دکتری نبود.رفتم بیمارستان معاینه شدم گفتن مشکلی نیست اما برو سونو.اونجا بهم گفتن بچه سالمه اما پشت جفتم خونریزی کرده با به اصطلاح هماتوم.بهم گفتن استراحت مطلق باشم اما یه هفته بعد باید میرفتم غربالگری اونجا بهم گفتن خونریزی همون بوده که دفع شده و ادامه نداره

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖