2726
عنوان

این هوش هیجانی چیه؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3247 بازدید | 48 پست
این هوش چیه به چه دردمیخوره 

ببين الان خيلي بچه ها هستن خييلي باهوشن

ولي كنكور گند ميزنن

يا دكترهاي كه ي مشتري هم ندارن

يا مهندس هايي كه با وجود تبحر بالا نمي تونن خودشون رو نشون بدن

اين افراد هوش هيجاني پاييني دارن

و الان توي دنيا هوش هيجاني خيلي مهم. تر از هوش به معني اي كيو هست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بچه هاي الان خيلي باهوش تر هستن و خيلي خوب اين كارا رو ياد ميگيرن فنون مذاكره و رفتار بدن هم جز ...

پسره من شدیدا باهوشه تعزیفشو جایی نمیکنم اولین باره میگم...خیلی دلم میخواد سامان بدم ب هوشش ولی خب نمیدونم چیکارکنم

2728
پسره من شدیدا باهوشه تعزیفشو جایی نمیکنم اولین باره میگم...خیلی دلم میخواد سامان بدم ب هوشش ولی خب ن ...

ببين من چند سال قبل ي كارگاه هوش سركت كردم

دكتر گفت هوش چند گانه هست

بايدببيني فرزندت توي چي باهوشه

اينكه ميگي فرزندم باهوشه كافي نيست

بايد كشف كني هوشش در چه ضمينه اي هست؟

أگه خودت تونستي فبها

نتونستي بايد ببري استعداد سنجي

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من ندارمش

اگه خوب ميتوني خانواده شوهر و شوهر و خانواده خودت و دوستانت رو كنار خودت با صلح نگه داري

هوش هيجاني ت بالا هست

اگه خوب ميتوني خانواده شوهر و شوهر و خانواده خودت و دوستانت رو كنار خودت با صلح نگه داري هوش هيجاني ...

بالا باشه نباشه فایده نداره

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
کاراگاه هوش کجاس

اگه دنبالش باشي

روان شناسا كارگاه هاي مختلف برگزار ميكنن

كارگاه هوش و استعداد سنجي كودك

يا ازدواج 

يا ...

تا حالا نشنيدي؟

من نفهمیدم این هوش به چه دردی میخوره

اين همه توضيخ دادم كه

......

به درد موفق بودن ميخوره

بازم توضيح بدم

ريز تر؟

2706