2410
2553
عنوان

این هوش هیجانی چیه؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3188 بازدید | 48 پست
هوش هیجانی ینی دخترت بدونه تو هرموقعیت چجوری باید رفتار کنه شناخت درستی از عواطفش داشته باشه . 

طناز جون من از دیروز پستاتونو جاهای مختلف دیدم خیلی بنظرم خانوم خوب و آگاهی هستید دلم خواس حسمو بگم ❤

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
میگیری بهش میدی؟

همیشه که نه ، در بعضی موارد بله ، اگه دوستش هم سن خودش باشه آ ره میگیرم مثلا میگم اینو خودش خیلی دوست داره بهش بده ، اگه یه بچه کوچکتر باشه از دخترم میخوام که درکش کنه این کوچولوئه حالیش نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری از دست ما بر میاد دختر من خیلی زود رنجه گریه میکنه

مثلا بچه هايي كه هوش هيجاني بالا دارن

احساسات خودشون رو ميشناسن

خشم

غم 

شادي

ترس

حسادت

و ....

اونا رو بلدن كنترل كنن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2720
من خودم هوش هیجانیم پایینه چجوری به بچم یاد بدم!برعکس هوشم خوبه

كلاس ببرش

براش كتابهاي مخصوص هوش هيجاني رو بگير بخون

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
همیشه که نه ، در بعضی موارد بله ، اگه دوستش هم سن خودش باشه آ ره میگیرم مثلا میگم اینو خودش خیلی دوس ...

اخه پسره جاریم ۸ماه ازپسرم بزرگه پسرم وسایل دستش باشه میخواد بگیره یا وقتی یجایی گیز میندازه وسایلا روبرمیداره پسرم ب من نمیگه بگیر خودش ب زور میگیره اونم گریه میکنه جاریم ناراحت میشه

2714
کنجکاوی و شیطنت...و فکر میکنن حق بااوناست

نه بچه هاي الان خيلي باهوش تر هستن

و خيلي خوب اين كارا رو ياد ميگيرن

فنون مذاكره و رفتار بدن هم جزو هوش هيجاني هست

کلاس چی ببرم بنظرتون که برای هوش هیجانیش خوب باشه

كلاس هوش هيجاني

کلاس چی؟مهد میره ولی همش با گریه وجیغ به اهدافش میرسه ذلم کرده از بس لجبازه!

الان به سارا جون گفتم

كلاس هوش هيجاني

توي نت سرچ كن 

پيدا ميكني

البته نياز هست خودت هم همكاري كني 

تنها با كلاس نميشه

2706