2703
2553
عنوان

این هوش هیجانی چیه؟😍

3188 بازدید | 48 پست

این هوش هیجانی چیه چطور باید تقویتش کنیم توی بچه ها 😍😍جدیدا زیاد این واژه رو می شنوم😊😍

مثلا من دخترم شش سالشه باهوشه ، چکار کنم که هوش هیجانیش دهم بالا بره😘

دخترت وقتي ي اسباب بازي ميخاد چي كار ميكنه؟

اسباب بازيش دست دوستش هست ، اونم بهش نميده، رفتار دخترت چي؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دخترت وقتي ي اسباب بازي ميخاد چي كار ميكنه؟ اسباب بازيش دست دوستش هست ، اونم بهش نميده، رفتار دخترت ...

پسره من ۲ سالشه میره از طرف میگیره ب زورم شوه...اسباب بازی دیگرونم بخواد بگم مال تو نیست دیگ نمیخواد اما سعی میکنه ب دستش بیاره

دخترت وقتي ي اسباب بازي ميخاد چي كار ميكنه؟ اسباب بازيش دست دوستش هست ، اونم بهش نميده، رفتار دخترت ...

بعضی وقتا خودش میگیره از دستش اگه نتونه گریه میکنه از من میخواد ازش بگیرم

2714

هوش هیجانی طریقه تعامل و ارتباط برقرار کردن با محیط پیرامونت میشه .. اینکه چقدر هوش داری و بتونی اون رو مدیریت کنی

ربط به عواطف و احساسات ما داره و طریقه ی ارتباط با دیگران

و با هوش IQ  که می تونیم باهاش از پس ریاضیات و دروس دانشگاهی بر بیایم , فرق میکنه

بعضی وقتا خودش میگیره از دستش اگه نتونه گریه میکنه از من میخواد ازش بگیرم

بچه اي كه هوش هيجاني بالا داره

ميره با اون بچه حرف ميزنه و بدون درد سر اسباب بازي رو ميگيره

مثلا ميگه بيا نوبتي

يا ميره ي اسباب بازي ديگه ور ميداره اونقدر ازش تعريف ميكنه كه بجهه اسباب بازي خودشو ول كنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
هوش هیجانی طریقه تعامل و ارتباط برقرار کردن با محیط پیرامونت میشه .. اینکه چقدر هوش داری و بتونی اون ...

بله هوش هيجاني اموختني هست

ولي IQارث

2706