2737
2734
عنوان

مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 52 پست

انقدر از این تعارفای بی جا بدم میاد . به خدا هیچ وقت توی عمرم تعارف الکی نزدم . حتی موقع خوردن چیزی اگه ببینم خودم گرسنمه تعارف نمیزنم . ولی اگه بزنم واقعی میزنم .شمام باید میگفتی ایشالا سریع بعد همگی دسته جمعی بریم . نه اینکه بگی بیا با ما . الانم هیچ راهی نیست جز اینکه بری باهاشون . ولی دیگه تعارف الکی نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی گفت دوست داره بره زیارت میگفتی ان شاالله آقا زود بطلبه شماروهم 😂

اشتباه کردم اشتباااااه اخه خواهرشون چشمش نیاز ب عمل داره همسرم گفت بابام نمیتونه بیاد منم برای خودشیرینی گفتم اقا جون بیا و اونم قبول کرد شاااانس من هم پزشک خواهرشون دفعه اخر گفته بود عمل نیاز نداره😑😑😑😑😭😭😭

بگو چیکار کنم ک خودشون بفهمن باید نیان...من بهشون‌گفتم اقاجون‌ما برای سالگرد ازدواجمون داریم میریم م ...

وای عزیزم ببرینشون هتل ک‌اتاقاتون جداست و معمولا پدر و مادرا بیشتر دوست دارن حرم باشن و اگ‌هتل نزدیک حرم خودشونومیرن خودشونم ک‌میان 

شما برو ب مسافرتت برس و بذار دل اون بنده خداهم شاد بشه و شک نکن خدا دلتو شاد میکنه

2728
انقدر از این تعارفای بی جا بدم میاد . به خدا هیچ وقت توی عمرم تعارف الکی نزدم . حتی موقع خوردن چیزی ...

کاش یکی بهم یاد بده ک انقدر تعارفی نباشم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عییییین بابامم اونم همینجوریه گاهی همسرم شاکی میشه میگ معصومه انقدر تعارف نکن اه😑😶

ماایرانیا فقط اهل تعارف هستیم عزیزم شماکه اخلاقش میدونستی میگفتی زنگ زدم برای خدافظی.... بعد گفته منم بیام میگفتی سفرهای بعد 😁

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2738
وای عزیزم ببرینشون هتل ک‌اتاقاتون جداست و معمولا پدر و مادرا بیشتر دوست دارن حرم باشن و اگ‌هتل نزدیک ...

اره انشالله خدا کمکمون کنه ...اخه اگر اونا بیان همسرم‌ماشین نمیاره مجبورم با ماشین اونا باشم اصلا از هم جدا نمیشیم😑😑😭

تعارف امد ونیومد داره الان که تعارف کردی باید تا تهش بایستی ایشون که به زور نیومدن 

😁😁👍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
اشتباه کردم اشتباااااه اخه خواهرشون چشمش نیاز ب عمل داره همسرم گفت بابام نمیتونه بیاد منم برای خودشی ...

😂😂😂😂

کلید اسرار:عروسی که ضایع شد😂

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

به نظرم نمیشه بهش بگی نیا که عزیزم پس سعی کن حداقل اوضاع رو کنترل کنی و به جای اینکه به همسرت بگی به پدرش بگه نیاد که نشدنی هست از همسرت بخواه خودتون با ماشین حودتون برید که راحت باشید و اونها هم با ماشین خودشون بیان

اونجا هم اتاق جدا بگیرن واس خودشون تا همه راحت تر باشید

2706