2733
2734
عنوان

مسافرت

353 بازدید | 52 پست

سلام خانوما همسرم برای سالگرد ازدواجمون مشهد هتل رزرو کردن ب رسم ادب ب مادرم تعارف زدن که همراه ما بیان اما مادرم برخلاف میلشون بخاطر اینکه ما دونفر راحت باشیم گفتن‌نه من هم به رسم ادب به پدرشوهرم تعارف زدم که بیان‌ایشون هم‌پذیرفتن حالا قراره با ما بیان😭😭😭😭من‌واقعا دوست ندارم توی این سفر کسی همراهمون‌باشه اما هرچی ب همسرم‌میگم ک کنسل کنیم‌اومدن خانواده هارو میگه من روم‌نمیشه و ممکنه امام رضا ناراحت‌بشه که مانع زیارت زائرش شدیم من چکار کنم راهکار بدین😭😭😭امشب گفت من تعارف نمیزنم‌هرکس دوست داشت خودش راه بیوفته اما من میدونم ک پدرشوهرم میاااااااد ...لازم ب ذکره ک من نوکر پدر مادر خودم و همسرم هم هستم اما دوست دارم سالگرد ازدواجمون یه سفر خاطرانگیز باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ک نمیخواستی کسی بیاد چرا تعارف کردی ک بیای پشتش غیبت کنی😕😕😕

امام رضا طلبیدش... توام از سفر لذت ببر جای ناراحتی😊

التماس دعا ❤

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2728
تعارف امد ونیومد داره الان که تعارف کردی باید تا تهش بایستی ایشون که به زور نیومدن 

بگو چیکار کنم ک خودشون بفهمن باید نیان...من بهشون‌گفتم اقاجون‌ما برای سالگرد ازدواجمون داریم میریم مشهد گفت خوشبحالتون‌کاش منم برم گفتم با ما بیاین اگر میتونین گفت میایم ماهم😑😂

تو ک نمیخواستی کسی بیاد چرا تعارف کردی ک بیای پشتش غیبت کنی😕😕😕 امام رضا طلبیدش... توام از سفر لذ ...

غیبت نمیکنم ک راهکار میگیرم😭😭میدونم امام رضا طلبیدشون اما هتل ما یه خوابه اس کللللی برنامه چیدم همش ب باد رفت 😭😭

بگو چیکار کنم ک خودشون بفهمن باید نیان...من بهشون‌گفتم اقاجون‌ما برای سالگرد ازدواجمون داریم میریم م ...

هیچ کاری نمیتونید بکنید.

تجربه ای شد برای دفعه بعد که تعارف الکی نزنید.😂

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

عوضش یاد میگیری بیخود تعارف نکنی دیگه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
بگو چیکار کنم ک خودشون بفهمن باید نیان...من بهشون‌گفتم اقاجون‌ما برای سالگرد ازدواجمون داریم میریم م ...

مهم نیست به این فکر کن چقدر خوشحال میشه از این سفرها بهترش و. سالهای بعد هست سفر زیارتیه نباید میگفتی حالا که گفتی دلشو نشکون 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706