2703
2553
عنوان

کارهای زمان زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2311 بازدید | 195 پست
عه ؟ ن هزینه رو نیستم ...... همون درد و میکشم😂😂😂

اره خواهرشوهرم تو بهمن ماه حدود 9و خورده ای داد نیکان 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
خوندم عزیزم  اول اینو بگم ک درد زایمان کاملا مشخصه مث درد پریودیه اول ک رفته رفته بیشتر میشه ش ...

وای برای منم اول مثل درد پریود بود بیشتر شده 

ولی قابل تحمله برام هنوز چون استانه تحمل دردم بالاس 

ممنون عزیزممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استانه تحملم بالاس فقط ترسوندنم ... از وقتی کلاس رفتم یکم بیخیال شدم حالا پاشین برین حموم با اب داغ ...

من که کلاسو نرفتم اصلا 

همون چیزایی که خواهرشوهرم رفته بود رو انجام دادم حوصله کلاس نداشتم فقط یه چند جلسه یوگا رفتم

راستش نمیتونم وایسم که پاشم برم حموم 

البته شب حموم بودما حدود 8اینطورا

ترس ندارم واقعا فقط یکم استرس دارم برای کیسه اب که پاره بشه و اینا پاشم شربت درست کنم خرما و ایناهم ...

اول برو حموم ببین خوب میشه دردات. بذا دردات ۱۰ دیقه یه بار ک شد برو بیمارستان اونطوری بری بیمارستان هم دهانه رحمت کلی باز شده هم از جیغ جیغ بقیه زنا نمیترسی ک بچتم بره بالا و دنیا نیاد خدای نکرده اخه میگن بترسی بچه میره بالا . شوهرتو صدا کن بگو کمرتو ماساژ بده ... نگران نباش کیسه اب هم پاره بشه هنوز ۲ ساعت وقت داری

2456
اول برو حموم ببین خوب میشه دردات. بذا دردات ۱۰ دیقه یه بار ک شد برو بیمارستان اونطوری بری بیمارستان ...

برای سزارین که به دهانه رحم کار ندارن؟دارن؟؟؟؟

من که کلاسو نرفتم اصلا  همون چیزایی که خواهرشوهرم رفته بود رو انجام دادم حوصله کلاس نداشتم فقط ...

اخه میگن اب داغ خوبه برا کمتر شدن درد.... راسی میتونی کیسه اب جوش هم ببری بذاری رو کمرت موقع درد کدوم بیمازستان قراره بری

اخه میگن اب داغ خوبه برا کمتر شدن درد.... راسی میتونی کیسه اب جوش هم ببری بذاری رو کمرت موقع درد کدو ...

تو ساکم همه چی برداشتم کیسه هم مادرشوهرم گفت برداشتم وگرنه یادم نبود

لاله میرم عزیزم

2714
ن اخه میگی دردت شروع شده و فاصلش کمه میگم لابد طبیعی زایمان میکنین دیگه 

نمیدونم والا اصلا 

فعلا شوهرم بیدار کردم ببینم چی میشه دیگه وسایلمو هم حاظر کردم همرو 

نمیدونم والا اصلا  فعلا شوهرم بیدار کردم ببینم چی میشه دیگه وسایلمو هم حاظر کردم همرو

ایشالا که هرچی خیره پیش بیاد برات . حالا ک میتونی تحمل کنی ادامه بده طبیعی وحشتناک هست ولی بهتره همین ک زایمان کنی دردات تموم میشن. فقط نفس عمیق یادت نره نفس بکش بعد مث اینکه فوت میکنی ۲ بار پرتش کن بیرون ... اگ رفتی بیمارستان منم دعا کن

یه چیز دیگه هم بگم ب ما گفتن درداتون شروع شد ۴ دست و پا برین دور خونه..... قر بدین.... راه برین.... ...

دارم میرم بیمارستان عزیزم

دردم بیشتر شد

دعا کن برام سالم بیاد

دارم میرم بیمارستان عزیزم دردم بیشتر شد دعا کن برام سالم بیاد

انشالله جفتتون سالم بیاین ....تو روخدا توام برام دعا کن بتونم تحمل کنم... سوره انشقاق یادت نره دانلود کن ۷ بار گوش کن راحتتر زایمان میکنی.... کاش  تا فردا زایمان کردی خبر بدی دلم پیشت میمونه .

@ملکه_صورتی    دارم میرم که با نی نی برگردم برام خیلیییییی دعا کن

ایییی جانم عزیزم انشالله ب سلامتی بیاد بغلت  نی نی تو ک دییدی برام دعا کن حتما ❤️❤️❤️

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2706