2733
2734
عنوان

خواب شب...

197 بازدید | 8 پست

بچم شبا خیلی بیدار میشه شیر میخوره دیگه سر درد گرفتم انقد که بد میخوابم تا خوابم میبره، بیدارم میکنه

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
چندوقتشه

یکسال و یک ماه

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکسال و یک ماه

خب بیارش کنارخودت بخابونش سینتم بزاردهنش هروقت گریه کردزودشیرش بدی من اینکارومیکنم مگه غذانمیخوره

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2731
خب بیارش کنارخودت بخابونش سینتم بزاردهنش هروقت گریه کردزودشیرش بدی من اینکارومیکنم مگه غذانمیخوره

خب همین کارو میکنم منتها وقتی بیدار میشم دیگه هر کاری میکنم خوابم نمیبره تا نیم ساعت ، نیم ساعتم که خوابم بیدارم میکنه باز 

چرا غذاهم میخوره

خب همین کارو میکنم منتها وقتی بیدار میشم دیگه هر کاری میکنم خوابم نمیبره تا نیم ساعت ، نیم ساعتم که ...

خب قبل اینکه بخابه خوب سیرش کن البته منم بچم تازیرسینمه خابم نمیبره درکت میکنم فقط منتظرم تاسال دیگه ازشیربگیرمش وراحت بشم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
خب قبل اینکه بخابه خوب سیرش کن البته منم بچم تازیرسینمه خابم نمیبره درکت میکنم فقط منتظرم تاسال دیگه ...

ینی بنظرت خوابشون بعد از اینکه از شیر بگیریشون خوب میشه بچه من تا سه ماهگی هفت ساعتو هم پشت سرهم میخوابید از سه ماهگی به بعد اینجوری شده تازه الان خوبه هر یک ساعت و نیم یکبار بیدار میشه اونموقع هر نیم ساعت بود

ینی بنظرت خوابشون بعد از اینکه از شیر بگیریشون خوب میشه بچه من تا سه ماهگی هفت ساعتو هم پشت سرهم میخ ...

نمیدونم بعدشیردهی خوب میشن یانه خودمومیگم ازشیردادن راحت میشم

2738
نمیدونم بعدشیردهی خوب میشن یانه خودمومیگم ازشیردادن راحت میشم

اون که صد البته