2737
2739

نميدونم مريض شده يا به ميخواد دندوناي اسيابشو در بيارن چند روز پيش تب كرد اب ريزش بيني داشت ولي تبش زود قطع شد 

اب ريزش بينيش جوري هست كه الان فكر كنم خلط داره ولي خوب بلد نيست همش سرفه ميكنه قرمز ميشه تو خواب چيكار كنم ببرمش دكتر؟خطرناك نباشه يه وقت تو خواب زبونم لال نفسش بگيره 😔😔😔

يك سال و نيمش هست پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قطره بینی بریز

اگه خلطی باشه ینی عفونته و باید دارو مصرف کنه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ی پیاز رو برش بزن از وسط بعد هردو رو ۵ دیقه جلوی بینیش نگه دار راه تنفسی کاملا باز میشه..هیچ ضرری هم نداره باکتری و میکروب ها رو ب خودش جذب میکنه 

خودم بارها امتحان کردم 

وااااا🙁 
2738
دکتر ببر عفونت بچه رو ساده نگیرین.وارد خونش میشه خدای نکرده..امشب از این روش ک گفتم استفاده کن فردا ...

ممنونم عزيزم اره فردا حتما ميبرمش 😔اخه ميگم شايد واسه دندونشه

تا ده روز اگه خوب نشد ببرش دکتر...سرماخوردگی های ویروسی ده روزه خوب میشه و نیازی به آنتی بیوتیک نیست

برا سرفه هم میتونی هر ۱۲ ساعت دو سی سی کتوتیفن بدی

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
ممنونم عزيزم اره فردا حتما ميبرمش 😔اخه ميگم شايد واسه دندونشه

ب هر حال ببر دکتر تشخیص بده انشالله ک چیزی نیس..

بچه ها با کوچکترین میکروب و کثیفی مریض میشن چون هر چیو ببینن باید دست بزنن بعدشم دستشونو میبرن ب دهن...هرچیم ادم حواسش باشه باز مریض میشن نگران نباش خوب میشه 

وااااا🙁 

من ايران نيستم سيستم دكتر بردن اينجا دردسره 🥴

خيلي هم دارو نميدن ميگن كم كم بايد خوب بشه واي الان ميتوسم باورتون نميشه اوردمش گذاشتمش پيش خودم مه بخوابه اخه تو خواب سرفه ميكنه

من ايران نيستم سيستم دكتر بردن اينجا دردسره 🥴 خيلي هم دارو نميدن ميگن كم كم بايد خوب بشه واي الان ...

بهترین کارو میکنن....عفونت های ویروسی دارو نمیخواد ....دوره داره

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2706