2737
2734

سلام خسته نباشین.من قصد بارداری دارم و اینکه میخوام خیلی سریع باردار شم تمام ازمایشات پیش از بارداری رو انجام دادم وهیچگونه مشکلی نداشتم ولی پریودم نامنطمه که دکتر واسه تنظیم پریود قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کردن برای دوماه که هیچگونه تاثیری نداشت ویک دوره روز۳۹ و یک دوره روز۳۶پریود شدم والان روز اول پریودم هست میخواستم بدونم چه روزایی نزدیکی کنم و چگونه که هرچه سریعتر باردار بشم و مسئله مهم اینکه من این ماه روز۱۸سیکلم فقط یکبار با توجه به ترشحات شفاف وکشسان اقدام کردم که نتیجه نداشت وپریود شدم نمیدونم جز ماه اول اقدام محسوب میشه یا نه .و اینکه روز ۱۱و۱۵سیکلم سونو دادم که ۱۹فولی داشتم که بزرگترینش روز۱۵سیکل ۱۲و۱۶بود که من روز ۱۸فقط یکبار اقدام داشتم .اگه میتونین خواهش میکنم کمکم کنید و۲۱سال سن دارم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون گفتی خانم خوشگل و با تجربه و مهربون زود اومدم همه مشخصات من😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂

وایییی الهی قربون تو خوشگل

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728

عزیزم چون پریودیت نامنظم 

از تست تخمک گذاری استفاده کن

وقتی پریود میشی هشت روز بعدش روزی یکی بزار اگه دوتا خط اومد یعنی ۲۴ساعت دیگه تخمکت رها میشه وقتی کم رنگه یعنی داری نزدیک میشی به روز تخمک گذاری وقتی خیلییی پر رنگ شد خطه یعنی فرداش تخمکت رها میشه و بهتره تو همون روزای ک دوتا خط می یاد نزدیکی داشته باشی 

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم چون پریودیت نامنظم  از تست تخمک گذاری استفاده کن وقتی پریود میشی هشت روز بعدش روزی یکی ...

یعنی قبلش نداشته باشم؟

یعنی قبلش نداشته باشم؟

قبلشم داشته باشی اشکال نداره 

اگه شوهرت هر شب خونه سعی کن یه ماه یه شب در میون‌رابط داشته باشی 

ایشاالله خدا ب دوتامون نی نی خوشگل میده

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
2738
قبلشم داشته باشی اشکال نداره  اگه شوهرت هر شب خونه سعی کن یه ماه یه شب در میون‌رابط داشته باشی ...

مرسی عزیزم انشالله .بنظرتون من فولی هام خیلی کوچیکه واسه بارداری؟

راستش توی ماه گذشته فقط یکبار روز ۱۸سیکلم که نامنظمه

نمیشه خو کسی ک قصد بارداری داره باید وقتی پریود میشه بعد پریودی یه روز در میون رابط داشته باشه تا بیست دو روز 

ک دیگه مطمین بشی 

نمیشه خو کسی ک قصد بارداری داره باید وقتی پریود میشه بعد پریودی یه روز در میون رابط داشته باشه تا بی ...

اره دیگه من گیج بازی در اوردم