2733
2734
عنوان

ب خاطر این سوسکا خونه رو عوض کنم؟

372 بازدید | 82 پست

ترو خدا بگین میشه با سمی چیزی ریشه کن بشن

تازه اسباب کشی کردیم 

وسایلم همه نو هستن 

ازین سوسک خارجیا ریزا ک سریع هستن 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

یه نوع سمی هست پاکتی سبزرنگ عالی ان واسه سوسکا دیگه هم‌پیداشون نمیشه.حیف که اسمشونمیدونم بسته ای حدودا ۱۵ تومانه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی بدهههههه

سم کامن بزن کنار دیوارای خونت

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2728

پمادبگیربزن پمادخوبه..وای درکت میکنم منم بخاطر سوسک مجبور شدم همینجایی ک هستم امسالم بشینم اخه اینجا سوسک نداره میترسم جایی برموسوسک بیادتووسایلام دیوونه کنندس برام

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738
وای خیلی بدهههههه سم کامن بزن کنار دیوارای خونت

میره ؟ ریشه کن میشن؟ باردارم خونم از چشمم بدجور افتاده همش کارم گریس

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
سوسک ریز عزیزم؟؟تو کابینت تخم های سیاه دارن و همه جا میریزن ؟؟اگه آره منم این مشکل رو داشتم خمیر امح ...

نمیدونم من اصلا سر در نمیارم تازه اسباب کشی کردیم یهوسرکلشون پیدا شد خمیرو چجوری بزنم

میره ؟ ریشه کن میشن؟ باردارم خونم از چشمم بدجور افتاده همش کارم گریس

اره حتما میره.کل دور خونرو بزن.یه سم های ام است که مثل پماده اونا عالیهههه

فقط وقتی سم کامن زدی چند ساعت برو بیرون تا بو اذیتت نکنه

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ما از بیرون سم پاش اووردیم کل خونه رو سم زد خدا رو شکر سوسک ها هم شرشون کنده شد از اون موقع دیگه سوسک نداریم. 

نمیدونم سموم معمولی جواب میده یا نه... 

اما گوگرد یکی از چیزهاییه که باهاش حشرات و میشه کشت گوگرد در خونه دود کنید بعد باید دو سه روز خونه رو ترک کنید و در و پنجره ها بسته باشه تو سوسک ها خفه بشن در هوای گوگرد. 

سم هم اگر سم بگیرید از عطاری،داروخانه یا سم فروشی که خودشون بهتون معرفی میکنن، باید همینکار و کنید یعنی به مقدار زیاد سم بزنید بعد دو سه روز برید بیرون تا از بین برن بعد برگردید. 

اگرم سم پاش بیارید بازم همینه دو سه روز باید برید بیرون ولی سم پاش خوب بیارین تضمینیه. 

اره حتما میره.کل دور خونرو بزن.یه سم های ام است که مثل پماده اونا عالیهههه فقط وقتی سم کامن زدی چند ...

کدوم بهتره من نمیشناسم اصلا 

باردارم هستم ترو خدا هرچی بهتره بگو 

جهازم نو هس وای اگ سوسک بره توش 😭امشب خیلی گریه کردم

وای ن عوض نکن یه سمی هست ما یکمشو پاشیدیم پشت سینگ دیگه به کل از خونمون ریشه کن شدن اگه خواستی فردا یادآوری کن عکس شو برات بزارم .یعنی عالیه عالیه ها همشون گم میشن سمه نه بو داره نه چیزی.

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    
2706