2733
2734
عنوان

تیره شدن یهویی پوست

14362 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها؛یه سوالی دارم که ممنون میشم اگه تجربیاتی در این خصوص داشتین بهم بگین؛من تا سوم راهنمایی پوست صورتم خیلی خیلی سفید بود؛بعد یهویی انگارکه تیره شده سبزه روشن شده. دبیرستان که اومدم بچه های سالهای قبل که بعد از مدتی منو دیدن  خیلی تعجب کردن که چرا تیره شد پوستم....همه میگفتن حسرت پوستت داشتیم😔 کسی تجربه ی مشابهی داشته ؟خیلی سال گذشته ولی بنظرتون چکار کنم رنگش برگرده؟بدنم هنوز سفید فقط صورتم تیره شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ماسک صورت برای روشن شدن پوست بزن ولی عجیبه فقط صورتت تیره شده 

الان تازه بخودم اومد دارم بهش میرسم ..ماسکو پاکسازی و....میگم پریودمم نامنظمه تنبلی تخمدان دارم ممکنه تاثیر داشته باشه؟

[QUOTE=94875561]الان تازه بخودم اومد دارم بهش میرسم ..ماسکو پاکسازی و....میگم پریودمم نامنظمه تنبلی تخمدان دارم ممکن ...[/QUOTE

اخه بعد از یسال پریودی دیگه پوستم تیره شد

اطلاعم زیاد نیست . برای این مشکلت هم برو دکتر هم ورزش و رژیم داشته باش ، رژیم منظورم کم خوردن نه بلکه غذای متعادل و مفید خوردنه مثلا غذات سرخ کردنی و چربی زیاد و فست فود نباشه سردیجات نباشه روغن کاملا طبیعی مثلا روغن زیتون مصرف کن حتی ماسک کن به صورت .

2738
ماسک صورت برای روشن شدن پوست بزن ولی عجیبه فقط صورتت تیره شده  

دقیقا برا منم این اتفاق افتاده عین این مردا ک تو افتاب کار میکنن و از یقه پایین سفیدندفقط

منم صورتم سیاهه و بقیه بدنم سفید اما یادم نمیاد از کی اینجوری شدم

فهمیدی دلیل تیره شدن پوستا؟؟ البته نا گفته نماند دکتر پوست رفتم ی روشن کننده دست ساز برام نوشت و گف ...

ن والا نفهمیدم 😒کرمها که لایه بردارن....واسه همه سفید میکنن ولی مثل قبل نمیشه...

2706