2726
عنوان

بهترین داور عصر جدید کیست،

| مشاهده متن کامل بحث + 3859 بازدید | 202 پست
نه عزیزم من منتظر ترامپم بیاد با پهپاد ایرانو گل و بلبل کنه

چرا میبحثی عزیز من.

وقتی طرف صحبتتون متوجه نیست من و شما هم جز مردم همین جامعه ایم،و تحت فشار شرایط اقتصادی،و الان همه دارند سختی میکشند،

وقتی توهماتشون رو بلند بیان میکنند و نظر مخالفشون رو جاسوس لقب میدند‌،

وقتی ادب و شعور تبادل نظر ندارند و به هموطن خودشون القاب نامناسب میدند.

دور خودشون یه خط قرمز کشیدند و من و تو میکنند...و....

حیف اعصابت نیست؟

شما که متوجه این چیزا میشید کوتاه بیایید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خدایش ما قشر معمولی حقمون این همه نداری  چه مذهبی چه غیر مذهبی تو کشوری هستن که هردو طیف تحت ف ...

کاربرایی هستن که با انتخاب خوبشون این وضع رو درست کردن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان ماها همه داریم تو ی کشور زندگی میکنیم تو همون شرایط و سختی چرا فکر میکنید ماها وضعمون بهتره ...

تو ی کشور ک آزادی عقیده نداریم تو کشوری ک اگ تو ی سایت حرف سیاسی بزنی همون جا میترکی ...تو کشوری ک بسیجیاش نور دیده ان و غیر بسیجیاش جنننننن  ده   کافر بی دین ...تو کشوری ک سپاهیاش کارت خرید و فروشگاهای ۱۲۰ درصد تخفیف دارن کارگراش از بی پولی جلویری سوپر نمیتونن برن ...هر کی از همچین کشوری حمایت کنه حتما خودشم جز همون دستس و نمیخواد منافعش زیر سوال بره

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
2728
وقتی یه چیزی اشتباهه و ما ازون طرفداری میکنیم پس ما هم مقصریم صد در صد. نمیشه که شتر سواری دولا دولا ...

شمااشاره کردی ب دکتر وربطش دادی ب نظام وفلان

اون ی استاد تویه دانشگاه مطرح

چراهمه چیزو به هم ربط میدین

مشکل اینجاس ب اسم دین خراب شده 

ولی ماکه نمیتونیم ازاعتقاداتمون بگذریم

وشمافکرمیکنی داریم دفاع از اختلاسگرا ودروغگوهامیکنیم

ک اصلا اینطور نی.

ایشونو کی تایید صلاحیت کرده؟؟ همچین میگی انگار مهاتماگاندی هم تو گزینه ها بوده و ما رلی ندادیم

کرده که کرده مگه من گفتم دور از جون شد جانینمی دونم چند سالته اما شاید پیش اومده برات خواستگار  داشته باشی بری تحقیق هیچ جوره نتوانید ازش مورد امنیتی و اخلاقی در بیارید طرفی که ازش تحقیق کردین بگه ما که موردی ازش ندیدیم تاییدش میکنیم اما مثلاً باباتون بگه نه  شما بگی چرا این که تایید شده بعد بابا بگه من چند جا عملکردشو دیدم نمیتونه زندگی بچرخونه ممکنه تو زندگیت تو مضیغه باشی حالا دخترم خودت مختاری انتخابش کنی یانه

عقل چی میگه اگه بابات مطلق بگه حق نداری انتخابش کنی به بابات چی میگی نمیگی زورگو نمیگی دیکتاتور

آم خودش باید عاقل باشه

من شیعم،حیدر آقامه  
شمااشاره کردی ب دکتر وربطش دادی ب نظام وفلان اون ی استاد تویه دانشگاه مطرح چراهمه چیزو به هم ربط م ...

اون دانشگاه از اساس غلطه. یه جای رانتیه. باند بازیه. حالا شما هی بگو. 

کرده که کرده مگه من گفتم دور از جون شد جانینمی دونم چند سالته اما شاید پیش اومده برات خواستگار   ...

چارش رفراندومه تحت نظارت سازمانهای بین المللی. مردش هستن نه. چرا؟ مشخصه دیگه. 

که گزینه خودشونو بچپونن  راحتتر

از یه طرف میگین اینا رو صلاحیت دادن ماهم مجبوری رای دادیم پس در نهایت میشه همون چپوندن چه شما رای بدی چه ندی.اجبار نبود واقعا رای دادن وگرنه اگر به اینی که میگین واقعا مطمئن بودن رای دادن و ندادنشون فرقی نمیکرد.

چرا میبحثی عزیز من. وقتی طرف صحبتتون متوجه نیست من و شما هم جز مردم همین جامعه ایم،و تحت فشار شرایط ...

آره آجی واقعا بحث کردن با این جور افراد جای تأسف داره

و واقعا مصداق آیه اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما هستن

ولی من یه آن نگران خواننده های خاموش بودم گفتم با خودشون چی میگن و واقعا مخاطب اصلیم ایشون نبودن

من شیعم،حیدر آقامه  
2706