2733
2734
عنوان

بهترین داور عصر جدید کیست،

| مشاهده متن کامل بحث + 3859 بازدید | 202 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کی گفته آخه دکترای علوم حوزوی بدون لباس میاد میشینه اونجا

نکنه انتظار داری با چادر بیاد

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
من فقط میخندم ازش😂😂😂😂

شاد باشی عشقم

خیلی منفوره

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
دانشگاه امام صادق عزیزم

خب چون تو دانشگاه امام صادق  میشه قلابی

میدونی چه قدر آرزشونه تو اون دانشگاه درس بخونن فک کردی هرکسی می‌تونه بره اون دانشگاه

دانشگاه امام صادق جزء رتبه های برتر دانشگاه های ایرانه

من شیعم،حیدر آقامه  
خب چون تو دانشگاه امام صادق  میشه قلابی میدونی چه قدر آرزشونه تو اون دانشگاه درس بخونن فک کردی ...

رتبه برتر هیچ وقت نمیتونه بره امام صادق. امام صادق فقط برا بچه اقا زاده ها و بی سوادا و سهمیه دارا ایناست. 

2706