2737
2734
عنوان

خیلی دلخورم ازش😭

285 بازدید | 9 پست

ب آبجیم از صبح چند بار زنگ زدم جواب نداد خیلی ازش نارحت شدم از صبح تو خونه تنها بودم اینروزا دلم خیلی کوچیک شده . از خودم بدم میاد ک تینقدر بی ارزش باشم

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوش بحالت کاش منم یه خواهر داشتم 

شاید دسش بند یا یه چیزی هست وگرنه الکی خو تماستو بیبینه حواب نده ک نمیشه

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

خواهر منم گاهی اینجوریه .یه وقت روزی دوبار زنگ میزنه. یه وقتی زنگ میزنی جواب نمیده پیام میدی جواب نمیده من میفهمم مغزش پریوده چند روز میذارم به حال خودش 

خودش آدم میشه برمیگرده

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2738
خوش بحالت کاش منم یه خواهر داشتم  شاید دسش بند یا یه چیزی هست وگرنه الکی خو تماستو بیبینه حواب ...

نمیدونم شاید ولی همیشه من بیشتر ب فکرشم ب نظر خودم

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
خواهر منم گاهی اینجوریه .یه وقت روزی دوبار زنگ میزنه. یه وقتی زنگ میزنی جواب نمیده پیام میدی جواب نم ...

😂😂😂