2733
2734
نه.ولی جور دیگه ای امتحان کردم هر دفعه اون سربلند بیرون اومده من خجالت زده دیگه گذاشتم کنار این کار ...

منم میخوام اینطور بشه اخه همسر من بین دخترای فامیلشون خیلی محبوب بوده یعنی همه ارزوشو داشتن باهاش ازدواج کنن البته همسرم خواستگاری دوتاشون رفته که به دلایلی بهم خورده 

اره من چند دفعه این کارو کردم تو دوران عقد 

جواب میداد میگفت مثلا شما و اینا منم انقدر گیر میدادم اخرش یا فحش میداد و بعدشم به خودم میگفت😂

یه بار بد فش خوردم 🤣🤣

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا . اینایی ک میگن بده اونایین ک دوس دارن کبک وار زندگی کنن و میدونن اگر طرف پا بده هیچ کار ازشون ...

میشه همرو جمع نبندین خانوم محترم ؟؟من گفتم نه چون کسی که به شوهرش اعتماد داره اینکارو نمیکنه اینکار واس زمان دوستیه نه بعد ازدواج ،چقد خوبه آدم حرف که میزنه اول بهش فکر کنه بعد از دهنش در بیاد

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738
دقیقا دکتر حبشی هم میگه این خصوصیت مرداست ادامه میدن پا میدن تا بفهمن طرفشون کیه چون کنجکاون

یعنی چی کنجکاون؟؟ یعنی کنجکاوی میکنن ک بفهمن از طرفه همسرشون بوده یا اینکه کنجکاوی میکنن ک با زن یا دختره دیگه ای هم در ارتباط باشن؟ 

نه 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
منم میخوام اینطور بشه اخه همسر من بین دخترای فامیلشون خیلی محبوب بوده یعنی همه ارزوشو داشتن باهاش از ...

از من میشنوی این کار رو نکن. ولی حواست بهش باشه. اینقدر خودت رو بالا بگیر که مورد حسادت همشون قرار بگیری. اینقدر اونو شیفته ی خودت بکن که تو جمع اونا چشمش غیر تو کسی رو نبینه. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
😐

چیه؟

خب باید اول به این سوال جواب بدی بعد امتحانش کنی

اگه بعدش جدا میشی و به عنوان یه خائن فراموشش میکنی که هیچ

اما اگه قراره بعدش به روش نیاری یا دوتا دونه اشک بریزی و باهاش دو روز قهر کنی بعد همه چی برگرده به روال سابق اما تو دلت همیشه رخت بشورن که ای وای الان داره خیانت میکنه یا نه پس همون بهتر که امتحانش نکنی.

یعنی چی کنجکاون؟؟ یعنی کنجکاوی میکنن ک بفهمن از طرفه همسرشون بوده یا اینکه کنجکاوی میکنن ک با زن یا ...

نه اینکه وارد رابطه ای بشن

که بفهمن کی هست که داره بهش پیام میده آشنای قدیمیه 

یا اقوامه یا هر چیز دیگه ای

براشون مهمه طرف مقابل رو شناسایی کنند بدون هیج قصد و غرضی هست این حس

مثل خودمون که گاهی فوضولیمون گل میکنه دلمون میخوادتهشو در بیاریم تا حس کنجکاویمون رو ارضا کنیم

2706