2726
عنوان

کیا شوهراشون پول توجیبی نمیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش گفتم لاوازمم تموم شده هیچی ندارم گف میخرم ولی هیچی نخریده برام ب تخمشم نیس

با هم میرین بیرون بگو اینو میخوام اونو میخوام بگیر دیگه 

این دیگ کاری نداره که 

حتما اون نباید بگیره برات بیاره که 

کارتشو بردار برو خرید کن 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
خوش ب حالت واقعا من خیلی خرم خیلی سادم خاک ب سرم

ول كن بابا رو نده بهشون بزار بفهمن توام واسه خودت غرور داري و اهميت ميدي به خودت اينجوري بيشتر حساب ميبرن والا منم هيچ نگم اونم طبيعي ميكنه ولي اتمام حجت كردم باهاش پارسال ٦٠٠ بود امسال كردم ٨٠٠ 😁 سال به سال زياد ميكنم 

hair coloris ~ hair keratin 
2728

منم پول تو جیبی نمیگیرم هرچی بخوام یا بهش میگم بخره یا با خودش میرم میخرم

اگرم لازم داشته باشم میگم انقد بفرست تو کارتم

خوده مردا هیچوقت نمیگن بیا بریم خرید یا این پولو بگیر واسه خودت خرید کن

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
میدونم ولی نمیدونم چرا زبونم نمیکشه ک بگم انگار ک ی غرور خاصی دارم

به این فک کن ک وظیفشه بهت بده و بعضی از مردا این چیزارو نمیدونن حتما باید بهشون بگی . الان نگی چند سال دیگه بگی هم فایده نداره چون دیگه عادتش دادی و تغییر نمیکنه زندگی که یه روز و دو روز نیس

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
من بیچاره شوهرم درماه کلی خرج دوا درمونم بود الان بارداریمم اومد روش دیگه بدتر😐 لباس و مایحتاج هم د ...

بالاخره باردار شدی 😁😁

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706