2726
عنوان

فیلم

179 بازدید | 28 پست

سلام.چندتا فیلم خوب ایرانی معرفی میکنید؟

از این فیلمای خانگی جدید چی اومده که خوبه بی زحمت معرفی کنید

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیولا رو تعریف میکنن ولی خودم فقط تونستم دو قسمتش رو ببینم

چه ژانریه؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

هیولا خوبه خدایی

ینی من نگاش که میکنم قهقه میزنم به بعضی از کاراشون😁

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

[QUOTE=94872278]هیولا[/QUOTEچند قسمت کلا؟

سریال در حال پخش ایرانی و خارجی هیچ کدوم خوب نیستن  پس اصلا نگردید چون هیچ چیز خوبی پیدا نمیکنی ...

خارجیا که تاج و تخت تموم شد اما پیاده روی‌مردگان خوبه. داخلیا هیولا خوبه بد نیست

حالا سینمایی چندتا معرفی کنید؟

زومجی نقدش هستن و نقد بخونید انگار کل فیلم دیدید خیلی خوب نیست مدیری اینکار هم  خراب کرده مثل ا ...

نقد دیگران رو هیچ وقت نمیخونم چون تفکراتم رو فیلما فرق میکنه همیشه طنز اجتماعی رو دوست داشتم این ساخته مدیری هم یه نمونه خوب طنز اجتماعی هستش مثلا من عاشق جانی ویک بودم به خصوص دو. خیلیا میگفتن انقدری که میگی خوب نیست فروشش کم بود جانی ویک سه اومد پونصد میلیون دلار فروخت 

2706