2703
2553
عنوان

کیا تا پای طلاق رفتن دوباره برگشتن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4753 بازدید | 71 پست

الان ادم شده. کاری شده. مهربون شده. منو مجبور میکرد از پشت باهاش رابطه داشته باشم. دیگه این کارشم ترک کرده.

ولی یه چیزی بگم مورد من با تو فرق داره. شوهر من همیشه بین من و خونوادش طرف منو گرفته. حتی اگه مقصرم بوده باشم. اجازه نداده تو زندگیمون دخالت کنن

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
منم اگه مجبورم کنه مهریمو میبخشم تا جدا شم.  البته دایی هام نمیذارن جداشم. میخوان واسطه بشن با ...

خودت فكر كن دايي عمه خاله ول كن زندگي خودته به بعد جدايي فكر كن ميخواي چيكار كني و دوست داشتنت ايا دوسش داري ؟! 

چون نه من و نه هيچي نميفهمي تو چي ميكشي 

من نصف مهريم نميگيرم يه ٢٠ توماني ميگيرم نقد بقيه قسطي 

hair coloris ~ hair keratin 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اووففف خدا قسمت سگ نکنه این زجرایی که من کشیدم. مشروب میخورد در حدی که از حال میرفت. چندبار انقد مست ...

وای چقدر بد. باید ترک کنه مشروبو😞

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
الان ادم شده. کاری شده. مهربون شده. منو مجبور میکرد از پشت باهاش رابطه داشته باشم. دیگه این کارشم تر ...

شوهر من طرف خانوادشو میگیره.  خسته شدم از دستشون. خانواده شوهرم خیلی فرق میذارن بین من و جاری هام اما شوهرم اصلا به روی خودش نمیاره هیچ منو هم مقصر میدونه کم کاری کردم واسه خانوادش😡

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
2456
من ٢٦ اين برج اولين جلسه هست فعلا پشيمون نيستم اما من بخوام شوهرم باز ادامه ميده از خداشه& ...

الان تواون تاپیک تعریف میکردی ک ازش

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
خودت فكر كن دايي عمه خاله ول كن زندگي خودته به بعد جدايي فكر كن ميخواي چيكار كني و دوست داشتنت ايا د ...

دیگه با کارایی که باهام کرده دوسش ندارم. فقط دلم براش میسوزه. همین. 

از خانوادش بیزار شدم.  اینم خانوادشو و زن داداشاش  رو ترجیح میده به من

بچه ها جریان مهریه چجوری شده میشه یکی واسم توضیح بده میگن زندان نداره پس چی داره چی شامل زن میشه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2714
الان ادم شده. کاری شده. مهربون شده. منو مجبور میکرد از پشت باهاش رابطه داشته باشم. دیگه این کارشم تر ...

شوهر منم مجبور میکنه از پشت باهاش رابطه داشته باشم. واقعا نمیدونم دلیلش چیه؟ اصلا خوشم نمیاد. 

عزیزم شما چیکار کردی از سرش افتاد؟

بچه ها جریان مهریه چجوری شده میشه یکی واسم توضیح بده میگن زندان نداره پس چی داره چی شامل زن میشه&nbs ...

منم دقیق اطلاع ندارم

منم بعد ۴سال عذاب ودعوا ودادگاه وقهر دوماهه خوب شده انگار جناش خوابیدن

خداروشکر.  ان شاءالله زندگیتون شیرین و پایدار باشه عزیزم

ترک کرده. ببین یه بار که خیلی مشروب خورده بود باهم بیرون بودیم شب ساعت یک. وسط خیابون خوابش برد. منم نمیدونستم چیکار کنم. تنهایی نمیتونستم از پشت فرمون بلندش کنم. زنگ زدم مادرشوهرم‌اومد حیوونکی نصفه شب با گریه. جمعش کردیم گذاشتیم تو ماشین‌اون منم پشت سرش روندم. خودمو اروم نشون دادم. فردا صبحش که از خونه رفت بیرون وسایلمو جم کردم یه تاکسی دربست گرفتم رفتم خونه بابام مهریه مم گذاشتم اجرا. با اینکه مبلغشم ناچیزه. قیمت ماشین شوهرم میشد فقط مهریه م. شوهرم چند روز اول چرت پرت میگفت. پیام میداد مینوشت عوضی و بیشعور و از این حرفا. بابامم فحش میداد. بعد که دید قضیه جدیه و دارم طلاق میگیرم (وکالت طلاقم دارم) به گه خوردن افتاد. ترک کرد مشروبو. منم یه هفته خونه بابام بودم. زنگ زد به بابام. بابام میخواست باهاش بد حرف بزنه. انقد پشت تلفن گریه کرد بابام دلداریش میداد. عصبانی شدم گفتم بابا چرا انقد باهاش مهربون حرف زدی. گفت دیگه چیکار. کنم زنگ زده گریه زاری میکنه التماس میکنه. به مامانمم زنگ زد گریه کرد. بعدم رضایت دادم اومد خونه بابام دنبالم. از اون موقع اصلا نخورده مشروب. حتی دعوا هم نکردیم

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
بچه ها جریان مهریه چجوری شده میشه یکی واسم توضیح بده میگن زندان نداره پس چی داره چی شامل زن میشه&nbs ...

هیچی علااااافی داره فقط.من ازطریق ثبت اسناداقدام کردم برااموال گف رو حساب بانکی وکسرحقوق هم حساب نکن که اونم الکی شده وصاحب کاراشون همکاری نمیکنن

رسیدم ته خط....معجزه بایدبشود تادلم باز دلم دل بشود
2706