2733
2739
عنوان

ادم ب این پرویی دیده بودین

311 بازدید | 25 پست

پولمون پیش صابخونه بوده بعد کلی حرف بهمون داده ک خسارتا و کرایه رو کم کرده و داده بعد پنجاه کمتر ریخته میگیم چرا کمه. حالا شاید پنجاه پولی نباشه ولی دلیل اینکارش رو مخه میگه واسه عیدی بچم برداشتم..یعنی زیاد میکنین پنجاه عیدی بدین ب بچم ...رو نیست ک پرووو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پنجاه تومن پولی نیس واقعا ، اما این گستاخی ها و کوتاه اومدن هایی مثل شرایط شما خیلی بده! 

مثل زمانیکه میدونیم یکی داره یچیزیو ۱۰۰۰تومن گرونتر‌بهم ن میده متوجه میشیم اما چول پول بی اررشی هس چیزی نمیگیم ! و واقعا اشتباس

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

عجب بیشعوری این😂😂😂

منم خونه دادم دست مستاجر کلی هم خسارت زده بود دلم نیومد چیزی کم کنم پولشون کامل برگردوندم

مگه چه خسارتی زده بودین؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
چندبرابرشو خرج دوادرمون کنه.. حالا اگ شما کمتر میدادین گنجاه تدمن ابروتونو میلرد

اره بخدا نمیدونی چکارمون کرد هی میخواست از خونه ایرادی پیدا کنه ازمون پول بگیره

2706