2733
2734

سلام من ٤ساله ازدواج كردم

هميشه خيلي ب نمازم حساس بودم اگه سروقت هم نميخوندم ديگه اصلا نميذاشتم قضاهم بشه...

شوهرم هم در حالت عادي ميخوند ولي اگه ي وقتايي خسته بود يا جايي بود ك گير بود نميخوند...

كم كم خونه خودمون ك رفتيم سهل انگار تر شد و بعد ي مدت اصلا ديگه نميخونه 

جالب اينجاس منم ك ميخوندم رفتار شوهزم خيلي روم تاثير گذاشت و الان سهل انگار شدم خيلي ....

دوتاييمون از ي خانواده مومني هستيم 

ولي نميدونم اين  نماز نخوندن رو كي ب سرمون انداخت

خيلي نگران زنذگيمم مخصوصا اينكه بچه هشت ماهه هم دارم

ممنون ميشم كمكم كنيد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همین که متوجه کار اشتباه تون هستی خیلی خوبه

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

همین که دغدغه شو داری یعنی برات خیلی مهمه خب دوباره شروع کن به خودت قول بده اول وقت بخونی صدای اذان رو از تلویزیون یا کوشی بذار تو خونه ات پخش بشه اگر میتونی مسحد برو 

خلاصه تمام تلاشتو بکن و از خود خدا کمک بخواه و مطمئن باش درست میشه

از خدا دور نشو.دم صبح موقع نماز حس میکنم یه هاله دورم رو میگره مخصوصا وقتی خیلی با خلوص نیست میخونم.

حال خوبیه

من تاه شروع کردم بعد شما گذاشتید کنار؟

فکر کنم مقصر روزمرگی هست و حس میکنید دیگه جیری از خدا نمیخواید

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2738

عزیزم ی همت دوباره میخواد ک بخونید ضعف در ایمان ب خاطر زیاد شدن گناهانه 

مطمئنا علت هایی داره دور شدن از نماز یکی از دلایلش گناهانه 

با خدا بیشتر حرف بزنید چله ترک گناه بگیرید حتی گناهان کوچیک ک پیش چشم ماها کوچیکن ،ولی رفته رفته روی انسان اثرات زیادی میزاره... مطمئنا فردا هم روی فرزندتون اثر میزاره با همسرتون صحبت کنید 😊

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵

وای منم.شوهرم ازمن سفتو سخت ترمیخوند.

من نه حتی قضا هم میشد.حالا من میخونم زورکیی شوهرم نه.با همش غسل به کردنشه یاسرکارنمیخونه 

خونشون و خونمون همه نماز خونن

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

من مسواک بزنم بچم و باباشم مسواک میزنه،نماز بخونم پسر هفت سالم میاد نماز میخونه،شوهرمم همینطور.قرآن بشینم بخونم پسرم قران کوچیکه رو میاره میشینه شوهرمم میره با نرم افزار قرآنی میشینه میخونه.پریود بشم یا من کاهلی کنم ، همه تعطیله و عذاب وجدان من چندین برابره.و الانم شدیدا در عذاب وجدان بسر میبرم 

عزیزم توخونتون روزی یبارحدیث کسا بخون 

شبازودبخوابین که صبح بلندشین برانماز به جماعت بخونیدکه نابه ناب میشه

درضمن مردها باصداکردن بلندنمیشن شمابلندشو وضوبگیر وبا دستت شونه ی سمت چپ همسرت وماساز بده این خونرسانی به مغز مردمیشه جواب میده مطمعن باش

براهرنمازت تونستی بلندش کن مهم شمایی که محکم درعمل باشی

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2706