2726
عنوان

هر کی یه جمله بگه

75 بازدید | 10 پست

من تو خیریه مشغول به کار شدم که وظیفمون اینه رندمی شماره بگیریم خیریه رو معرفی کنیم واز افراد بپرسیم تمایل به کمک کردن دارن یا نه؟

حالا به نظرتون از چه جملاتی میشه استفاده کرد تا مردم به خیریه بیشتر کمک کنن؟؟؟

خیریه هم برای بچه های بی سرپرست یا بدسرپرست کمک نقدی و غیر نقدی جمع میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی زنگ میزنم بهشون اینو میگم سلام وقتتون بخیر من از خیریه فلان تماس میگیرم. ما برای ایتام خانوادههای نیازمند کمک جمع آوری میکنیم عرضم به حضورتون خواستم بدونم شما تمایل به کمک کردن دارین؟ کمک به صورت نقدی و غیر نقدی میتونه باشه و بعد اکثرا در جا میگن نه یا میگن ما خودمون کمک لازم داریم 

چه جمله قشنگ تری میتونم به کار ببرم که افراد برای کمک کردن راغب بشن؟

2728
بچه های تاچندسال بی سرپرست ینی فقط پدرنداشته باشن یادوتاش

اکثرا بچه هایی که پدرمادرشون به خاطر معتادی و طلاق هر دو ولشون کردن رفتن، مثلا بچه ای بوده که پدرمادره بردن گذاشتن تو بیمارستان رفتن، بیمارستان هم بچه رو برده تو مراکز خیریه و بهزیستی

من شوهرم عضو خیریه شده و از طرف خیریه اددش کردن تو کانال تلگگگرام خیریه . شوهرمم هر چند وقت یه مبلغی رو میریزه به حساب خیریه واسه بچه های بی سرپرست . 

ولی خانمی که اونجا کار میکنه و جوونه هر چند وقت میاد تو خصوصی شوهرم تشکر میکنه و روز بخیر شب بخیر میفرسته براشو و عید فطر و تبریک میگه و شب قدرو تسلیت میگه و لا به لاشم یه عکس از خیریه میزاره . 

مبخاستم بدونم شمام میرین تو خصوصی طرف این کارا رو میکنین یا این مشکوک میزنه زنه ؟  🤔🤔🤔🤔🤔

مثلا میتونم به جای جمله ما برای خانواده های نیازمند کمک جمع آوری میکنیم بگم ما برای بچه های بی سرپرست کمک جمع میکنیم هر چقدر در توانتون هست میتونید کمک کنید؟ این جمله چطوره؟

من شوهرم عضو خیریه شده و از طرف خیریه اددش کردن تو کانال تلگگگرام خیریه . شوهرمم هر چند وقت یه مبلغی ...

نه ما همچین کاری نمیکنیم ما تو یه اتاق چند نفر نشستیم رو میز هر کدوممون یه تلفن ثابت ثابت هست رندمی شماره میگیریم هر کی هم خواست کمک کنه شماره حساب خیریه رو براش ارسال میکنیم بعد اگه یادش بره فقط پیگیری میکنیم اونم از تلفن ثابت دفتر تازه بالا سرمون هم دوربین هست