2737
2734
عنوان

تورو خدا اگه میدونین جواب بدین

114 بازدید | 23 پست

میدونم خنده داره وای اگه کمکی میتونین بکنین..کسی که تو هفته ۵.۶ بارداری (بارداری توهم خودشه)یعنی دو روز مونده به موئده پریود سوم بعد رابطه آز بتا میده جوابش میشه صفر

و سر موئد هم پریود میشه(پریوداش ۲۷ روزه و منظم)

ولی فقط شکمش اومده جلو آیا بارداره؟؟

بعد رابطه ۳ بارم پریود شدههه

ضامن که ‌❤‌رضا ❤باشَدمَن آهویِ دَر بَندَم،آقا بِطَلب حتماً کم میکُند از دَردم:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من ک نفهمیدم چی گفتی

میگم یکی رابطه داشته تازه اونم سطحی لباس زیرم تنش بوده دو بار بعد رابطه پریود شده اما با خونریزی یکم کمتر...چون شک ب بارداری داشت نزدیک پریود سومش یعنی دو روز مونده بود رفت از بتا داد که شد صفر نتیجش 

بعد آز بتا هم سر موئد خودش باز پریود شده اما اینورا میچرخه میگه حاملم بتز چون شکمش اومده جلو آیا امکان بترداری هست؟

احتمال کیست یا و رم روده یا بیماری دیگ ای هست خانمی ..ی متخصص داخای برین

امکان بارداری نیست؟

احتمال کیست یا و رم روده یا بیماری دیگ ای هست خانمی ..ی متخصص داخای برین

من نبودم عزیزم☺️☺️☺️☺️

سوال از استارتر پرسیدم❤️❤️

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
بله عزیرم حتما بارداری 😳😓 گرفتی مارو؟! س بار پریود شدی انتظار دازی حامله باشی

من نیستم گلی ابجیمم بخدا دیگه تعصاب برام نذاشته همشباهاش سر همین موصوع جنگ و دعوا دارم آز بتا هم داده شده صفر باز میگه حاملم

2706