2733
2734

دوران خواستگاری یبار ما و خانواده ی شوهرم باهم یه قرار رسمی داشتیم حالا همه خیلی شیک و باکلاس نشسته بودن...یهو از گوشی ی من که خواهرم بازی گربه ی سخنگو نصب کرد بود صداش در میاد میوووو😂😂😂😂وسط جمع خواستگاری...

خیلی بد بود از خجالت آب شدم😂😂

.....

دوران نامزدیمون یبار میخواستم اولین بار برای شوهرم عدس پلو درست کنم نمیدونستم باید عدسو پبزم همونجوری شستمش ریختمشون تو برنج...دادم به شوهرم حالا اوایل ازدواجمون بود شوهرم روش نمیشد چیزی بگه بهم بنده خدا صدای خورد شدن عدسا بین دندوناش میومد😂😂😂تا دونه ی آخر برنجشم خورده بود😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😑 ما باهم دوست بودیم

خانواده من نمیدونستن

بعد پدرشوهرم کلا نمیتونه فیلم بازی کنه

هی وسط خواستگاری میگفت البته این اشنایی به صورت سنتی بوده... بعد خودش میگفت نه اینکه این ها دوست بوده باشن... اصلا حرف هم نمیزدن

من 😣😣😣

شوهرم😢😢😢😢

مادر شوهرم👹

خواهر شوهرم😁

بابام😐 بله من خودم دختر خودم رو میشناسم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

بعدعروسی کل خانواده شوهرموشام دعوت کردم بعدقرمه سبزی پختم واسه هرنفریه استکان لوبیاریختم 😁انقدربهم خندیدن نامردا

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2738

داداشم اون موقع کوچیک بود وقتی خواستگارا وارد شدن بدو بدو اومد تو اشپزخونه با یحالتی که انگار من خیلی ذوق دیدنشونو داشته باشم گفت اجی اجی اومدن 😐😐

هنوز نتونستم از همسرم بپرسم که شنیدن یانه ؟موندم اون لحظه راجبم چی فک کردن 🤔😦😦

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
😂😂😂😂چی شد...

بین هر20تالوبیایه لاخ سبزی میشددید😁

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
داداشم اون موقع کوچیک بود وقتی خواستگارا وارد شدن بدو بدو اومد تو اشپزخونه با یحالتی که انگار من خیل ...

واییی چقد بده...ما شبی که بهم محرم شده بودیم همسرم هی باهام شوخی میکرد من نیشم تا بناگوش باز بود😂😂😂حالا هی از اون ور مامانم علامت میداد نیشتو ببند سنگین باش نگن ترشیده بودی😂😂😂

واییی چقد بده...ما شبی که بهم محرم شده بودیم همسرم هی باهام شوخی میکرد من نیشم تا بناگوش باز بود😂😂 ...

بعضی چیزا اوج ابرو ریزی ادمه 😭😭😆😆😆😆😆

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706