2733
2734
عنوان

تاپیک جامع آب دوغ خیار🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 4480 بازدید | 128 پست
چون خیلی درهم برهم هست برا مزاح گفتن😂 ولی کلا باعث یبوست میشه بجز شیر گرم و کره

اخ اخ خواهر شیر گرم منو داغون میکنه 

فقط سرد میتونم 

داغ سفتم میکنه بدتر

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها حالا خانواده شوهرم سیب زمینی و تخم مرغ اینطوری میخور سیب زمینی  تخم مرغ  سبزی خو ...

اين وسط پنيرو درك نكردمو ترشيو

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2728
من خودمم اول خوردم بعد تاپیک زدم😂

مهربون میذاشتی وقت ناهار تا همه میخوردیم وقشنگ مینشستیم پای میز مذاکره تازه گزینه های بیشتری هم برای این غذای خوشمزه یادمون میومد😍

خدا با منه و برای من کافیه  
اين وسط پنيرو درك نكردمو ترشيو

حالا امتحان کن درک میکنی 

ببین همرو بچین تو نون فانتزی بخور 

یا نون لواش خلاصه تو لقمت همشون باشن🙄

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
میدونستی لبنیات باعث یبوست میشه؟؟؟ فقط کره و شیر گرم شکم رو روان میکنه  بقیش یبوست میاره مخصو ...

اره خواهر من یبوست داشت همیشه ،دکتر گفته بود لبنبات ماست دوغ حتی بستنی رو نخوره اصلا .من برا این میگم اسهال که خیارو شیرو خامه ... با هم میخورن

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2738
اخ اخ خواهر شیر گرم منو داغون میکنه  فقط سرد میتونم  داغ سفتم میکنه بدتر

من ك شيره گرمو سرد روم تاثير نداره 😭😭😭

روم ب ديوار اگه داشت همش ميخوردم واسه يبوست 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
لعنتی😆 دیگه لب ب شیشلیک نمیزنم 😆😆😆

به خدا امتحان کن 

من روز اول  توک شاخام زد بیرون 😁

بعد  خود شاخام زد بیرون 😁

ولی ببین امتحان کردم عالی شد👌

همشون لبنیاتن اسهال برای چی 🤔 ا نایی ک پیاز و با ماست میخورن باید اسهال شن نه ما 😆

اخه شیر خامه خیار ماستو دوغو.. بهم نمیان انگار😥😂

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
ماست اب خامه خيار گردو كشمش شويد گشنيز  ماستشم محلي باشه بهتره خامشم من زياد دوس دارم خودم نو ...

من ذائقه ام عجیبه چون اگر حتی ماستش پرچرب باشه تهوع میگیرم. پس خامه برام عجیبه 

یه دوغ ترش سبک رقیق دوس دارم از همین بازاری‌ها 

من ك شيره گرمو سرد روم تاثير نداره 😭😭😭 روم ب ديوار اگه داشت همش ميخوردم واسه يبوست 

منم تاثیر نداره 

حالا بازم سرده بهتره 

گرم که نابودم میکنه

2706