2733
2734
عنوان

سلام همه بیاین لطفا سوال درباره نی نیم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 134 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلتو‌ بزن به دریا بروو خیلی حال میده 😉😂😂

پستتو خوندم یهو حس کردم خیلی شجاعم با خودم گفتم ارهههه میرمممم😁 ولی جدی این دفعه دیگه میرم ...خوشگل میشه دوست دارم😍

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من واسه تموم واکسناش خودم تنها رفتم و برگشتم...تو گرما و سرما با بدبختی میرفتم و میومدم.. ولی ختنه ا ...

اخه ختنه کاری نداره دکتر اونور پرده بود من اینور مای بی بی بچمو باز کردم با یه قندداغ دادم پرستار یه لحظه بعد صدای جیغ بچم اومد سریع قندداغ به دهن اوردن دادن بغلم دوباره بستمش و اوردم خونه فقط اولین ادرار بچه سوزش داره بعد دیگه عادی میشه البته انقدرام که الان میگم ریلکس نبودم اومدم توی ماشین شوهرم رفت دارو بخره وقتی برگشت دید دوتایی داریم گریه میکنیم اخه طفلی درد داشت بچم

⁦(✷‿✷)⁩
2731
باشه پس اگه دیدی داره میریزه لطفی کن برو تاپیک همسایه چون اینجا رو تازه تمیز کردم😂😂😂

قول نمیدما یهو دیدی اومد😂😂😂

عزیییزممم چقد نازنازییییی 😉😂😂

خیلیییییی

من برای معاینه لگن زایمان اینقدر اذیت شدم

دلمم نمیومد جیغ بزنم چون یه عالمه مریض بیرون نشسته بودن خجالت میکشیدم😆😆😂😂فقط ملحفه رو چنک میزدم و لبم رو گاز میگرفتم و میگفتم خانم دکتر تروخداااا بسهههه بیار بیرون😂😂😂😂😂

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اقا دقیق توضیح بده چیکار میکنه از ب بسم الله برام توضیح بده بی زحمت

میری با خودکار هرجا رو بخوای علامت میزنی واست سوراخ میکنه قبل سوراخ کردنم ضدعفونی میزنه با بی حسی من خودم بی حسی رو ازش گرفتم یه عالمه زدم 😂😂 همونجا اصلا درد نداش ولی دوتا سوراخ بالاییا بعدش درد گرفت پماد زدم فرداش خوب شد ☺️

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم
پستتو خوندم یهو حس کردم خیلی شجاعم با خودم گفتم ارهههه میرمممم😁 ولی جدی این دفعه دیگه میرم ...خوشگل ...

خیلییییی خوبه کلا روحیت عوض میشه جدی میگمااا من بعد ده سال هنوز که میرم جلوی اینه یا عکسای نیم رخمو میبینم که گوشام معلومه کلی ذوق میکنم 😂😂😂

2738
پستتو خوندم یهو حس کردم خیلی شجاعم با خودم گفتم ارهههه میرمممم😁 ولی جدی این دفعه دیگه میرم ...خوشگل ...

اره بیا منم یا خودت ببر منم خیلی ترسوام شاید تو رو دیدم روم نباشه جیغ بزنم😆😆😂😂😂

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اخه ختنه کاری نداره دکتر اونور پرده بود من اینور مای بی بی بچمو باز کردم با یه قندداغ دادم پرستار یه ...

همون تحمل دردشو نداشتم

من با پدر و مادرم رفتم

بعدشم رفتم خونه مامانم..دیدم بچه بیحال بود و یه جوری بود کلا، میزدم تو سرم میگفتم غلط کردم که ختنش کردم کاش نمیبردم.. اصلا پوشکشم نمیتونستم ببندم ،زخمشو میدیدم قلبم درد میگرفت...وای خدا یادش افتادم حالم بد شد..الآنم باردارم میگم خدا کنه دختر باشه من دیگه تحمل ختنه ندارم خدااااا😭

خیلیییییی من برای معاینه لگن زایمان اینقدر اذیت شدم دلمم نمیومد جیغ بزنم چون یه عالمه مریض بیرو ...

وااااااای!!!!! یکی یدونه یی؟؟؟

میری با خودکار هرجا رو بخوای علامت میزنی واست سوراخ میکنه قبل سوراخ کردنم ضدعفونی میزنه با بی حسی من ...

وایییی نه نه میترسمممم😢😢😢😢

خیلییییی خوبه کلا روحیت عوض میشه جدی میگمااا من بعد ده سال هنوز که میرم جلوی اینه یا عکسای نیم رخمو ...

میدونم چی میگی منم از این اخلاقا دارم😂😂

2706