2726
عنوان

بنظرتون تا چه اندازه من مقصر بودم

478 بازدید | 36 پست

منو همسرم ده ساله ازدواج کردیم و عاشقانه همو دوست داریم تحمل ناراحتی همو نداریم ولی خوب همه ادما عصبانی میشن نمونش امشب من بود

امشب پدرشوهرم اومده بود خونمون درمورد مسائل کاری و ساختمون سازیشون با شوهرم حرف میزدن منم مهندس ناظرم و تقریبا بیشتر روزا تلفنی یا حضوری میاد نظر میپرسه و خلاصه کمکش هستم و مشکل خاصی نداریم البته کلا خشک و کم محبته ولی خوب درگیری کلامی خاصی نداشتیم

حالا امشب میون صحبتاش یهو در مورد پدرم یه تیکه انداخت و لبخند زد منم خیلی جدی گفتم ربطی نداشت این حرفتون من اصلا خوشم نمیاد کوچکترین بی احترامی حتی به شوخی به پدرم بشه اونم گفت شما اشتباه متوجه شدی 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

خب

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سینی استکانارو برداستمو رفتم اشپزخونه خودمو مشغول کردم تا بره موقع رفتن اصلا خداحافظی نکرد من رفتم دم در اروم نفتم خداحافظ

بعد رفتنش دیدم شوهرم تو قیافس منم رفتم تو قیافه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2728

توقع داشتم بیاد بگه حق داشتی و بابام نباید میگفت و یه جوری از دلم در بیاره ولی نیومد

فردام قرار بود بچه هارو بزاریم پیش خواهرم  از بعدازظهر بریم دوتایی تفریح و سینما و ایران مال منم قبل خواب گفتم برنامه فردا تعطیله اونم گفت تعطیله که تعطیله😶

2706