2737
2734
عنوان

دوپینگ معنوی، زندگیت و زیبا کن

411 بازدید | 11 پست

تا حالا شده فکر کنید چطور میشه کاری کرد همه ی زندگی رنگ و بوی خدا رو بگیره و هر کاری که تو زندگی انجام میدی از لحظه بیداری تا خواب برای خدا باشه؟

گاهی وقت ها ممکنه فکر کنیم یکسری چیزها هست که دست نایافتنیه و هیچ وقت نمیتونیم بهشون برسیم. مثل همین کسب رضایت خدا، قدم برداشتن برای خدا، زندگی کردن برای خدا و... 

اما حقیقت اینه که این افکار منفی و ناامیدی ها فقط بخاطر نفس و شیطانه که سراغ ما میاد. برای به دست آوردن بعضی حالات و مقامات کافیه فقط بسم الله بگیم و شروع کنیم و تلاشمون و پایان ندیم. 

تا حالا هر چقدر عقب افتادیم دیگه باید جلوش و بگیریم. توی معنویت باید دوپینگ کرد. اینجا می خوام راه هایی برای دوپینگ کردن بهتون نشون بدم. 

اول

هر کاری خواستی انجام بدی، نیت کن برای خدا.

از لحظه ای بیدار می شی بگو بلند میشم برای رضای خدا قربه الی الله... میری مسواک بزنی بگو مسواک میزنم برای رضای خدا قربه الی الله... آشپزی میکنی بگو آشپزی می کنم برای رضای خدا قربه الی الله... ظرف میشوری بگو... درس میخونی بگو... خرید می کنی برای خونه بگو... عشق می ورزی به اعضای خانواده بگو...

مدام توی دلت و روی زبانت برای هر کاری که میکنی برای خدا نیت کن. 

دم کامپیوتر، روی یخچال، هرجای خونه که بیشتر اونجا هستی برگه بزن و بنویس که باید نیت کنی تا یادت نره.

انقدر اینکار و بکن که ملکه ذهنت بشه. همه وجودت این نیت و باور کنه.

اینطوری حتی اگر اولش فقط روی زبانت باشه کم کم قلبا همه زندگیت و کارات میشه برای خدا.

تازه فایده بزرگتری ام داره میدونی چیه؟ اون وقت که این نیت همه جا باهات بود وقتی در طول روز کار مفیدی نکنی یا کار بیهوده و نادرستی انجام بدی دیگه روت نمیشه اون و برای خدا نیت کنی... 

میگی ای خدا من امروز برات کاری نکردم، چی بگم؟!

اینطوری سعی می کنی کارهای بیهوده ات و رفته رفته کم کنی و بعد کلا حذفشون کنی،

کارهای مفید و درستت و بیشتر کنی و همه زندگیت پرفایده و خدایی بشه. 

خیلی قشنگه نه؟ چرا وقتی میشه انقدر ساده اینکار و کرد معطل کنیم؟ همین الان بنویس بزن به دیوار جلوت یادت نره. 

دوم

هر وقت آشپزی می کنی، نذر و نیتش کن برای یکی از معصومین علیه السلام. 

مثلا از شنبه شروع میکنی میگی امروز هر وعده ای درست می کنم نذر رسول الله صل الله علیه و آله و سلم، صبحانه رو نذر رسول الله(ص) کن، نهار و نذر رسول الله(ص) کن، شام و نذر رسول الله(ص) کن...

بعد یکشنبه همه وعده ها رو نذر حضرت علی علیه السلام کن. تا روز چهاردهم که میشه روز امام زمان عجل الله تعالی فرج الشریف. 

دوباره از هفته بعد از اول شروع کن و تا آخر عمرت این نذرهای هر روزه رو ادامه بده. 

اینطوری همیشه مهمان سفره حضرات معصومین علیه السلام هستی. خودت، عزیزانت. چی از این بهتر؟ مدام داری غذای متبرک می خوری و به عزیزانت میدی. این رفتار اثرات ویژه ای روی روح و رفتار و منشمون میذاره. 

حتی موقع خرید کردنت هم خریدت و نذر معصومین کن. 

غذای آماده از بیرون میخری نذر کن، کیک و بیسکوئیت هم میخری نذر کن... اصلا نذار جز نذری از گلوت پایین بره. 

روی یخچال خونه ات ذکر ایام هفته رو بنویس جلوی هر روزی ام اسم یک معصوم و بنویس تا یادت نره.

بعد موقع آشپزی اول نیت کن برای خدا بعد نذر کن و در نهایت ذکر اون روز و بگو.

حتی میتونی از بین ذکرها اون هایی محبوبت هستن رو انتخاب کنی برای روز هر معصوم یکیش و بگی یا حتی اسم خود معصومین و به عنوان ذکر اون روز بگو. مثلا روز رسول الله(ص) ذکر یا محمد و بگو به عدد اسم حضرت. روز حضرت علی علیه السلام ذکر یا علی بگو و ... . 

سوم

زیاد شکر کن. از خواب بیدار می شی بگو الحمدالله خدایا که توی خواب نمردم. روحم برگشت به بدنم یه روز دیگه بهم زندگی دادی. 

میری دست و روت و بشوری بگو خدایا شکرت آب در دسترسمونه.

میری صبحانه بخوری شکر کن برای همونی که داری بخوری.

میری اینترنت شکر کن بگو خدایا شکرت پول دارم بیام اینترنت. 

برای سلامتیت شکر کن. برای داشتن دست و پا و هوش شکر کن.

دنبال راهی برای شکر کردن باش و مدام بابت چیزهایی که خدا بهت داده شکر کن. 

خیلی چیزها هست چون داشتی به چشمت نیومده بشین فکر کن بهشون شکر کن. 

شکر و حمد خیلی برکات داره.

یه مدت اینکارها رو انجام بده بعد بین روی خودت، زندگیت، اطرافیانت چه اثری گذاشته. اصلا زندگی یه رنگ و بوی دیگه می گیره. 

وقتی نیت میکنی برای خدا و رضایتش اصلا همه چیزت عوض میشه.

وقتی برکت اهل بیت علیه السلام و میاری به زندگیت همه چی رنگ و بوی آسمونی میگیره. وقتی فکر میکنی و شکر میکنی دیدت به زندگیت بهتر و شیرین تر میشه.

من دیگه نگم.برو تجربه کن ببین چه برکات و اثراتی داره.

این حرف ها خانم و آقا نداره، کوچیک و بزرگ نداره. اما خانم ها، دختر خانم ها حواستون باشه ما منبع عشق و انرژی خانواده هستیم. ما میتونیم تحول ایجاد کنیم تو خانواده. خودتون و دست کم نگیرید. ارزش و توانایی واقعی خودتون و بشناسید.شروع کنید. بقیه رو هم با خودتون همراه کنید.

بسم الله...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چ زیباااا و دلنشین انشاالله خدا یاری کنه بتونم انجامش بدم 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2738