2733
2734

هرچی خواست خدا باشه

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای کاش منم ی دوقلو دختر و ی دوقلو پسر دار بشم 😍😍😍😍

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2728
وای کاش منم ی دوقلو دختر و ی دوقلو پسر دار بشم 😍😍😍😍

البته بشرط اینکه خداهم صبرو حوصله نگهدارشو بده بهمون تاخوب تربیتشون کنیم 😍😍

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

من تحت نظر دکتر بودم که پرولاکتینم بالا بود دارو داد وقتی دوباره ازمایش دادم گفت نرماله ودارو داد واسه بچه اونم کلومفین که دوقلو شد پسرو دختر

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738
من تحت نظر دکتر بودم که پرولاکتینم بالا بود دارو داد وقتی دوباره ازمایش دادم گفت نرماله ودارو داد وا ...

نحوه استفاده از کلوموفین چجوریه؟ 

میتونم سر خود استفاده کنم؟ 

من تحت نظر دکتر بودم که پرولاکتینم بالا بود دارو داد وقتی دوباره ازمایش دادم گفت نرماله ودارو داد وا ...

وای خداحفشون کنه ان شالله یار امام زمان باشن 😍😍😍

2706