2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاندوم مردانه که خیلی خیلی کمه، به نظرم کاندوم زنانه خطرناکه ینی احتمالش هست

از اون اصلا استفاده نکردم بعد هم چون اولی هم ناخواسته بوده الان دیگه بهم اعتماد نداره

از اون اصلا استفاده نکردم بعد هم چون اولی هم ناخواسته بوده الان دیگه بهم اعتماد نداره

شما که یه دونه داری خداروشکر برا دومی باهم تصمیم بگیربد هروقت جفتتون خواستین اقدام کنید

2728
خدا حفظش کنه.هرچی خودت صلاح میدونی ولی بازم میگم بدون رضایت همسرت باردار نشو 

میدونم عزیزم تحربه اش رو دارم ولی بعضی وقت ها یه دلایل غیر قابل توضیح هست که فقط خدای خودم میدونه 😔

شما که یه دونه داری خداروشکر برا دومی باهم تصمیم بگیربد هروقت جفتتون خواستین اقدام کنید

شوهر من اصلا نمیتونه تصمیم بگیره فقط باید هولش داد خیلی از همه چی میترسه تا الانم خانوادش هولش دادن جلو

خوب من الان تا صبح از فضولی خوابم نمیبره 🤩

خب  ببین این دوستم ازلحاظ مالی اوکی شرایطشم جور ولی شوهرش اصن راضی نمیشد اصلنا دگ فکراشو کرد 😐😐😐 وقتایی ک شوهرش ک ا ن د وم نمیذاش باید ببخشید میربخت روشکمش با دستمال گذاشت اونجاش و همون ماهم حامله شد الانم شوهرش هلااااکه بچه اس

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
خب  ببین این دوستم ازلحاظ مالی اوکی شرایطشم جور ولی شوهرش اصن راضی نمیشد اصلنا دگ فکراشو کرد 😐 ...

شوهر منم الان هلاکه این بچمه ولی راضی نمیشه

بعد این روش مشکلش اینه شوهر من همیشه از ک.. استفاده میکنه از ترسش 😂فکر کنم دست منو خونده

بنظرم با قاشق جمع کرده ریخته تو😁 واسه عوض شدن فضا گفتم.ببخشید

پرز قالی بهش نچسبه خوبه😝😝😝😝😝😝😝

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
2706