2410
2553
عنوان

بجز فیلم فضیلت خانم و‌دختراش

297 بازدید | 11 پست

دنیز(حازان) و چاعلار(یاز) تو فیلم دیگه ای هم بازی هستن؟؟

آخه تو اینستا یک کلیپ کوتاه از یه فیلم ترکیه ای دیدم که این دوتا زن و شوهر بودن و‌دنیز باردار بود..

میخوام بدونم اسم این فیلمشون چیه؟کسی میدونه؟

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!

نمیبینم فقط فیلم دخترم  رو میبینم

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سریال فضیلت خانوم چیشد؟ من چند قسمت دیدم بقیشو نتونستم ببینم ینی ماهوارمون قطع کردیم☹

من چندماه قبل از یه کانال دانلود کردم دیدم و تنها فیلم ترکی بود که بی نهایت دوسش داشتم..طولانیه نمیشه تعریف کرد..اگه تونستی حتما دانلودش کن

2714
کدوم شبگه میزاره.؟؟؟ کی میزاره؟قشنگه؟

جم تی وی(ساعت ۶عصر) و جم‌ سریز(۸شب)میذارن..البته من از کانال دانلود کردم دیدم ..من که خیلی دوسش داشتم..عشق بین یاز و حازان واقعا قشنگه♥️

عزیزم چاعلار تازگیا تو ی فیلم بازی میکنه ک هنوز دوقسمتش پخش شده و عاشقانه و طنزه پارتنرشم بورجو هس همون نازلی تو سریال دختران افتاب

اگ ترکی بلدی از کانال dترکیه نگا کن چهارشنبه ها میده ساعت9:30شب اگ هم ن ک ی مدت دیگ جم پخش میکنه

عزیزم چاعلار تازگیا تو ی فیلم بازی میکنه ک هنوز دوقسمتش پخش شده و عاشقانه و طنزه پارتنرشم بورجو هس ه ...

ممنونم گلم🙏من عاشق چاعلارم😊