2733
2734

سلام دوستان

من این ماه از پنج دوره شبی سه تا کلومیفن خوردم و شب ۱۴ دوره یه آمپول اچ سی جی زدم و از شب ۱۶ دوره شبی یدونه مدروکسی پروژسترون خوردم و امروز روز ۳۰ دوره ام بود یعنی ۱۶ روز از تزریق گذشته ولی بیبی چک منفی بود،دوره هام معمولا ۳۰ روزه اس،با این وجود یعنی باردار نیستم؟؟؟

انشاا... که شما بارداری. من تقریبا 7 ماه هست که هر ماه آمپول میزنم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتم

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشاا... که شما بارداری. من تقریبا 7 ماه هست که هر ماه آمپول میزنم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتم

منم شش ماهه اقدامم،شما از بیبی چک چه روزی استفاده کردین؟

آخه دکترم گفت اگر باردار نشی ۱۴ روز بعد از آمپول پریود میشم

حالا دو روزم صبر کن اگه نشدی برو ازمایش

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2738

هنوز انتقال ندادم بعد عمل انتقال میدن فعلا فریزه

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین.
منم شش ماهه اقدامم،شما از بیبی چک چه روزی استفاده کردین؟

من فردا موعدم بود ولی امشب عادت شدم. اینقد ناراحت شدم و گریه کردم. شما کی موعدتون هست؟

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
هنوز انتقال ندادم بعد عمل انتقال میدن فعلا فریزه

به امید خدا تیجه بگیری و دلشاد بشی

من فردا موعدم بود ولی امشب عادت شدم. اینقد ناراحت شدم و گریه کردم. شما کی موعدتون هست؟

عزیزم خیلی ناراحت شدم،ان شاالله ماه بعد نتیجه میگیری منم امروز موعدمه ولی فعلا که خبری نیست ولی سابقه دارم که دوروز دیرتر بیاد،تا دو روز دیگه منتظر میشم ببینم چی میشه

شما چند روز بعد از تزریق آمپول پریود شدین؟؟؟

2706