2726
عنوان

Iud,,,,,, 7medکسی اطلاعاتی داره؟

169 بازدید | 17 پست

سلام خانوما، من تازه ایودی مارک 7مد گذاشتم، کسی ازش اطلاعات داره؟ خوبه؟ اصلا از ایودی راضی هستید؟ من میل جنسیم بخاطر قرص روکین خیلی کم شده بود و خیلی از لحاظ عصبی بهم میریحتم رفتم پیش دکتر شیرین شمس گذاشتم

و خدایی که در این نزدیکیست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مکمل رژیمی - غذایی ویژه بانوان

افزایش و تقویت میل جنسی در بانوان

افزایش دهنده انرژی و کاهش خستگی

تقویت کننده عملکرد جنسی

افزایش تحریک پذیری جنسی

کمک به متابولیسم طبیعی بدن

تنظیم کننده فعالیت هورمونی در خانم ها

دارای فرمولاسیون بر پایه ترکیبات گیاهی و غیر شیمیایی

فاقد هرگونه عوارض جانبی

حاوی 60 عدد کپسول

ساخت آلمان

* این محصول صرفا مکمل رژیمی - غذایی می باشد و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.

* در دوران بارداری و شیردهی طبق تجویز پزشک باید مصرف گردد.

* نگهداری: در جای خشک و دمای پایین تر از 25 درحه سانتی گراد.

* دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

فقط تا سه ماه نهایتا باید توی رابطه احطیاط کرد بعد دیگه لازم نیست فقط هر شش ماه باید سونو بدی

س ک س باید اروم باشه؟ احتمال جا ب جایی داره؟ 

سلام مستان جون.دخترت خوبه؟؟چه کردی با تشنجش

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2706