2726
عنوان

خاطرات شب ها و روزهای امتحان

10702 بازدید | 21 پست

بیاین کنار هم باشیم...

من خودکار شانس و بد شانسی داشتم😂🤣اصلا فکر نکنید یه درس رو بلد بودم و امتحان خوب میدادما نه اگه خودکار شانسم باهام بود امتحانم توپ میشد اگه نبود گند میزدم بهش

موقعی که برگه سوالا رو پخش میکردن خودکشی میکردم از ایت الکرسی خوندن

دوره دبییرسنان یه امتحان تستی زبان داشتیم جواب همه تست ها رو زیر روکش پاک کن نوشتم و پاک کن کل کلاس چرخید همه جمیعا شدیم ۱۹.۵

دوره ارشد بودیم یه اکیپ دختر و پسر بودیم ۶ نفره بعد تمام پروژه ها و مقالات و درس خوندنمون باهم بود 😑 یه شب تا صبح برای یه امتحان بیدار موندیم و هی با پیامک و تماس در ارتباط بودیم و سوال جواب میکردیم وای خدایا صبحش امتحان ساعت ده بود اولین بار بود امتحان صبح ساعت ۱۰ میبود همیشه ۸ امتحان میدادم میرفتم خونه میخوابیدم اما اون روز کافی بود چشمام رو ببندم سر جلسه چرت میزدم یکی از پسرا هر دفعه یه سرفه ای میکرد مراقب رو صدا میکرد که من پاشماخرم هر چی توذهنم بود نوشتم هر چی نیاز به فکر کردن داشت تا یادم بیاد اصلا نمیتونستم تمرکز کنم شدم ۱۶

دوره کارشناسی بودیم امتحان زبان داشتیم میانترم بود و تمام تستی من و دوستم زبانمون خوب بود هر دو رفتیم اخر کلاس یکی سمت چپ کلاس یکی سمت راست جواب ها رو میرسوندیم😁 اقا یهو وسط کار از سمت چپ پیام اومد که جواب سوال ۱۲ الف من از سمت راست پیام فرستادم نخیر  ب...

سر یه گزینه علما به اختلاف خوردیم یکی نبود بگه جای بحث کردن بی خیال یه سوال شید....

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

امتحان😤😔

الان فصل امتحاناتمه و من این شکلیم😭😔😤😡😡😡😡

یکی تو سر خودم میزنم،ده تا تو سر کتاب.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو دانشگاه همیشه موقع امتحان چادر سرم میکردم. قبلش جزوه رو عکس گرفته بودم‌ . پام مینداختم رو پام و گوشی بین‌پام.....البته درسم خوب بود فقط برا اطمینان‌.‌‌‌...😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
یکی از خاطراتم همین الآن درحال شکل گرفتنه. فردا امتحان دارم اما برق رفته.یکساعته و این شد که خود ر ...

وای من شب امتحان شب اصلی درس خوندنم بود اگه اینجوری میشد سکته میکردم

من چند ساله فارغ شدم

درس خوندن رو خیلی دوست دارم،اما به امتحان که میرسه پشیمون میشم.

نمرات رو که میبینم،سرحال میشم،دوباره ادامه میدم.

چی میشد اگر امتحان نمیگرفتند؟.

کل خانواده بسیج شدند تا اینا تموم بشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

😁 یه شب هم تا ساعت ۵ صبح بیدار بودم درس میخوندم ساعت ۸ امتحان داشتم خیلی خوابم گرفته بود هندزفری گداشتم‌تو گوشم اهنگ پلی کردم پاشدم رقصیدن که خوابم بپره درس بخونم یهو دیدم بابام اینجوری تو چهار چوب در ایستاده🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤

وای منم یادش افتادم منم انقد ذکرمیگفتم قبل شروع شدن امتحان یادم یه بارامتحان داشتیم رشتم حسابداری بود من ماشین حسابم وسط امتحان خراب شد گریم دراومده بود بعد خانمم فهمید ماشین حساب داد تندی حل کردم امتحانا خب دادم خیلی حس بدی بود ماشین حساب خراب شد

درس خوندن رو خیلی دوست دارم،اما به امتحان که میرسه پشیمون میشم. نمرات رو که میبینم،سرحال میشم،دوبار ...

اینا همه ش میشه خاطره

ما پیام نوری بودیم شهر های سردسیر بخاطر برف و سردی هوا تعطیل میشدن ماها هم دنبالشون تعطیل میشدیم امتحاناتمون سرراسری بود همیشه دعا میکردیم یجای کشور برف سنگین بیاد 

بعد اخر ترم امتحانای لغو شده رو فشرده میدادیم

من توشبهای امتحان اصلا درس نمیخوندم یه گوشی قدیمی داشتم که صدامو ضبط میکردم بعد موقعه امتحان صدای ضبط شدمو میزاشتم تو تکرار وصداشو خیلی کم میکردم که نکنه صداش بیرون بره وهندزفری میزاشتم تو‌گوش اون سوالیهای که تو گوشیم میومد سریع سوالهارو ازروی کاغذ پیدا میکردم مینوشتم 

تودوره کاردانی وکارشناسیم همین کارو کردم وهمیشه معدلم بالا بود 

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤
وای منم یادش افتادم منم انقد ذکرمیگفتم قبل شروع شدن امتحان یادم یه بارامتحان داشتیم رشتم حسابداری بو ...

یبار سر جلسه دوستم ماشین حساب خواست جواب سوال رو روش گداشتم دادم دستش اسکل ِ گیج ماشین حساب رو صفر کرد 

ما یه استادداشتیم 2 سری سوال داشت کلا.یه ترم درمیون یکی ازسری سوالارو میدادولی سخت بودن.من خبرنداشتم یه ساعت مونده به امتحان فهمیدم اومدم جوابارو توگوشی ضبط کردم که سرجلسه باهندزفری گوش بدم بنویسم.نشستیم سرجلسه سوالارو پلی کردم یهو صدای خودم بلند پیچیدتوگوشم پریدم از سرجام اینورواونورونگاه کردم فکرکردم لورفتم😨ولی خداروشکر فقط صداتوگوش خودم پیچیده بود.اون لحظه ... به خودم

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706