2733
2739
عنوان

نی نی سایتیا این کدتونه+تخفیف

140 بازدید | 4 پست

من کانال مانتو،لباس بچگونه،کفش،،لباس مجلسی دارم،،یه طرحر گذاشتم که هرکسی از نی نی سایت بیاد خرید بش تخفیف ویژه میدم وهزینه ی ارسالش که 13تومنه با من😋😍@mantoarzan7  اینم ادرس کانال،،این طرح تا24ساعته،،

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

قیمتاتون چطوره؟ کدوم شهرها ارسال رایگان دارین؟

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمتاتون چطوره؟ کدوم شهرها ارسال رایگان دارین؟

قیمتامون بستگی به کبفیت داره اجی،،براتهران پرداخت درب منزل داریم،،،کانالایی که ارسال رایگان دارن روقیمت اجناس بیشترسودمیبرن ازتون،،ولی ما مشتری روگول نمیزنیم با این کار

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
2728
رفتم نوشتی تک فروشی نداریم

تک فروشی نداریم????ما تک فروشیم گلم چطور نداریم