2726

خب

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
زرنگیشون به دردشون نخورد هیچ وقت... نمیدونم چرا...

اینجوری ک برادرتو خام کردن!!! نمیدونم تا اخر داستان صبر‌میکنم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه تند تند بگو

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
به شکل خیلی سریع شروع کردن به تدارک مراسم، یادمه موقع خونه گرفتن هم داداشم رو تهدید کرده بودن که اگ ...

اینجور که تو تعریف میکنی یه جای کار خانواده عروس بدجور میلنگه...امیدوارم اتفاق خیلی بدی نباشه

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

خلاصه عقد محضری و دو سه هفته بعدشم عروسی بود...

متاسفانه همون روزی عقد که شبش شام خونه عروس بودیم، 

شاید برای دومین بار !

من دیدم که عروس به من محل نمیزاره، 

حتی به خانوادم نگاه نمیکنه...

اصلا هم به نظر خجالتی و آروم نمی اومد ...

هیچی نگفتم...گفتم لابد خواهر شوهری دارم میکنم 

بعد دیدم زنداییم هم ناراحته...

پرسیدم 

گفت تبسم... اینا خیلی تغییر کردن، یه جوری ان

اینا که اینجوری نبودن روز بعله برون و نامزدی و ...

چیزی نشده یعنی‌‌.

)نمیدونم دلیلش تغییرشون چی بود شاید منتظر بودن خرشون پل بگذره که اینجور عوض شن...

شاید دیگه رودربایستی نداشتن و ...)

یکی منو ریپلای کنه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
یکی منو ریپلای کنه

ریپلای

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
اینجور که تو تعریف میکنی یه جای کار خانواده عروس بدجور میلنگه...امیدوارم اتفاق خیلی بدی نباشه

خیلیم‌ میلنگه😅😅

من منتظرم ب قسمت هیجان انگیزش برسم! چون خیلی احتمالا اومد تو‌ذهنم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706