2737
2739
عنوان

این تاپیکه ک تو پربازدیداس ی خاطره یادم انداخت😂بیایین بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 56 پست
دوم دبستان و نوار بهداشتی؟؟؟؟

آره 😐😐😐تو کیف همکلاسیم بود

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اون دانش اموز خودشیرینه هستی😍😂

اصلا تو عمرم احتیاج به خود شیرینی نسبت به هیچ شخصس نداشتم و ندارم .حقیقته وقتی اذیتی نکردن چرا دروغ بگم. شما احتمالا اون بچه شر بودی که مدیر رو اسیر خودت کردی.البته ما نسل دهه شصتی هستیم همیشه احترام بزرگتر و معلم و مدیر رو داشتیم

ناظم مایه پیرزن بداخلاقی بود،قدکوتاه،فسقلی،ولی یه جذبه ای داشت که نگویهومیومد حیاط دادمیزدبچه هامث دسته گنجشکایهو متفرق میشدن    

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2731

به نظر من بي ادب ترين ادماي دنيا مديراي مدارس دولتي كشور ايران هستن مغرور هيچ كس قبول ندارن پدر ومادر بياد دفتر محاله جلو پاش بلند بشن چايي ميخورن يا شيريني محال تعارف كنن واقعا خاك تو سرشون كنن 

ما يك مدير دانشگاه داشتيم دكتر شيركوند معاون وزير اقتصاد بود اگر صد بار دانشجو ميرفت دفترش اين مرد انقدر با كلاس بود ميگفت چايي وشيريني بيارن جلوي پاي همه بلند ميشد

اصلا تو عمرم احتیاج به خود شیرینی نسبت به هیچ شخصس نداشتم و ندارم .حقیقته وقتی اذیتی نکردن چرا دروغ ...

عزیزم اون فقط،ی شوخی بود نیاز نبود این همه امپرت بره بالا☺اتفاقا من همیشه دانش انوز ممتاز مدرسه و مورد تائید مدیرا بودم ولی خب رفتار اشتباه زیاد داشتن ی اینه چ ضرری داشت ک نمیزاشتن تو کیف ی دختر باشه

2738

من دوم ابتدایی بودم تو خونمون ماهواره داشتیم یه بار یه صحنه لب دیدم فرداش رفتم به همکلاسیم تعریف کردم نگو اونم رفته به مامانش گفته 

فرداش منو صدا زدن دفتر بیست ساله یادم نرفته اون حالی که بهم دست داد...! دعوام کردن مامانمو صدا زدن بهش گفتن انگار من چه گناهی داشتم ..!!

نه انسانی دوست من است و نه انسانی دشمن من ، بلكه هر انسانی معلم من است.