2737
2734

سال سوم دبیرستان ی مدیر داشتیم اولین سالش بود مدیر مدرسه شده بود،،یهو مثل نیروهای ساواک وسط کلاس درس میریخت داخل با چن نفر میگفت دستا رومیز کیفارو دست نزنین😂کیفارو برمیداشت میبرد تو دفتر مدیر بگرده😂😂😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ماعم یدونه از اینا داشتیم

یدفه اومد سر کلاس یکی از بچه ها شيميايي زد بعد اونم با جیغ گف چرا از خودتون بو در میارین و رف 😐😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

ما رو سیبیلارو میشمردن

ولی من خیالم راحت بود

اخه روز ب روز پرپشت تر میشد

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
ماعم یدونه از اینا داشتیم یدفه اومد سر کلاس یکی از بچه ها شيميايي زد بعد اونم با جیغ گف چرا از خودت ...

😁😁😁😁😁 یاد بایرام اخراجیا افتادم😁😁😁😁😁😁

لطفا درخواست دوستی ندید
ی سیم کارت سوخته هم تو کیف ی نفر دیگه بود مینداخت و گوشیش ببینه براجیه این سیمکارته،،هرچی دوستم میگف ...

خب دوستت چرا سیمکارت سوخته رو چرا یدک میکشید با خودش

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

تودانشگام نقاب ممنوع بود من پوستم حساس بود به آفتاب میسوخت تا سالن ورزش یه عالمه راه باید میرفتم تو آفتاب بعد یه برگه آچار میگرفتم رو سرم که صورتم آفتاب نخوره 😳😳آخه نقاب چه بدی داشت که ممنوع بود 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
2706