2726
عنوان

شوهرخواهر شوهرم گریه کرده😂!

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 29 پست
واقعیتو با مهربونی و لبخند به مادر شوهرت بگو بعدم زنگ بزن خواهرشوهرت قشنگ احوال پرسی گن حال بچشو و ش ...

عزیزم اون کامنت تاپیک اولم رو خوندی؟ مادرشوهرم شدیدا طرف دختر اونو میگیره و همیشه بچه های منو خوار و خفیف میکنه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجبااا🤔واه عزیزم خواهر شوهرت کمی خودخواه و بچگانه فکر میکنه به نظرم عزیزم اگر دوباره این رفتارو با بچت کرد نزار به بچت توهین کنه بگو منم روی بچم حساسم وقتی میخوان دعوا کنن باید بهش یاد بدم که کار بدیه خیلی محترمانه بهش نشون بده برای بچت ارزش قائلی و بهتره برای مهمونی بری تا ناراحتی بیشتر به خاطر این قضیه بچگانه پیش نیاد😊

2728
نرو عزیزم بگو بچه ها باهم نمیسازن . دختر خوار شوهرم بچه ها رو میزنه .دخترمو اینقد چنگ گرفت تا یک هفت ...

مادرشوهر من شدیدا دختر خواهر شوهرم رو لوس میکنه مثلا امشی میگف تا اخر عمر یادش نمیره دختر شما زدتش!

عجبااا🤔واه عزیزم خواهر شوهرت کمی خودخواه و بچگانه فکر میکنه به نظرم عزیزم اگر دوباره این رفتارو با ...

بچه م نیس ۴۵ سالشه شوهرشم ۵۳ ساله س سر قضیه های دیگه هم خیلی با ما بد برخورد کردن و ما ب روی خودمون نیاوردیم دیگه این نوبر بود! اصلا دلم نمیخواد ببینمش

عزیزم اون کامنت تاپیک اولم رو خوندی؟ مادرشوهرم شدیدا طرف دختر اونو میگیره و همیشه بچه های منو خوار و ...

اهاااا ن اونو نخوندم،خب نگا چون دوسم نداری حرفی شه اگ دعوت کردن برو و عادی نشون بده اگرم چیزی گفتن بگو ووووی هنوز به اون فک میکنین بابا دوتا بچه بودن خب حالا خودشون بازی میکنن کدورتی تو خانواده بوجود نیاریم خب دوتاشونم زدن دیگه تموم منم خیلی عروسکمو براش توضیح دادم ک کارش اشتباه بوده و اونم خواهرشه

خدااااا خودت ظهور کن ما راحت شیم از دست ای مادرشوهر خواهرشوهرا واااقعا اگ به امیدخدا داداشم خوب شد خواهر شوهر شدم عاشق زنداداشمم و مطمئنم هیچ عروسی یهویی نمیاد بدجنس بازی دراره تو خانواده شوهر و سعی میکنم اگ اشتباهی کرد خواهرانه بهش بگم نصیحاش میکنم و دلم میخاد همیشه بهترین باشه الهی فداش شم بچش ک نفس عمه اشه😍😍😍 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

این اتفاق ممکنه بارها و بارها تکرار بشه چون بچه ها دوس دارن باهم بازی کنن و از طرفی هم بلد نیستن این رفتار دوطرف هس ک واقعا نشون دهنده شعورشون هس

اگ میبینی اینطوری هستن ب نظرم فعلا سعی کن جاهایی ک هستن نرید یا نذارید بچه ها باهم بازی کنن 

عزیزم اولا سه سالس دوما اگه تاپیکم رو بخونی نوشتم من میخواستم جداشون کنم همون باباهه گف کارشون نداشت ...

ببخشید یکم اروم تر مگه من میخواستم دعوا کنم اینجوری حرف میزنی اولا واخرا بدون منظور حرف زدم 

2706