2726
عنوان

شوهرخواهر شوهرم گریه کرده😂!

929 بازدید | 29 پست

سلام

بچه ها چندوقت پیش خونه خواهر شوهرم بودیم دختر سه ساله من با دختر دو ساله اونا دعواشون شد اون صورت بچه من رو چنگ زد اینم با بازوش زده به دست اون مفصلش تو تاپیک اخرم هست (کپی میکنم تو کامنت اول میذارم)

از اون روز چند بار با مادرشوهرم تماس گرفتیم گف خونه نیستم نیاید خلاصه امشب دعوتمون کرد بعد گفت شوهرخواهر شوهرم بعد از دعوای بچه ها گریه کرده گفته بچه من رو زدن و یه عالمه طول و تفسیر دادن به ماجرا که از حوصله م خارجه تعریف کنم حالا هفته دیگه تولد خواهر شوهرمه با تمام وجود دلم نمیخواد برم خونه ش از طرفی شدیدا از دعوا و دلخوری میترسم به نظر شما چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو اصلا هم به روی خودت نیار 

اگه هم‌صحبتی کردن با قیافه آرام و خونسرد بگو وااااا شما هنوز یادتونه؟؟؟!! من اصلا یادم رفت همه چی 

دعوای بچه گونه بوده تموم شده رفته ، البته من رفتم خونه حسابی با دخترم بحث کردم و یادش دادم دیگه تکرار نکنه 

واقعیتو با مهربونی و لبخند به مادر شوهرت بگو بعدم زنگ بزن خواهرشوهرت قشنگ احوال پرسی گن حال بچشو و شوهرشو بپرس بعد بگو اجی....دعوای فلان روز بچه ها ک یادته راستش امروز رفتم خونخ مادرجون گعت ک اغا...ناراحت شدن خاستم اولا ک عذرخواهی کنم بعدم خب بچه بودن واقعا جای ناراحتی نداره ک بعدم گل دختر تو ک بچه منو بیشتر زده 

البته ببخشیدا نمیخاستم بگم ولی گفتم سوتفاهم نشه دلم نمیخاد دلخوری پیش بیاد به اقاتم بگو شاید نمیدونه ک چیشد بین بچه ها 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نرو عزیزم بگو بچه ها باهم نمیسازن . دختر خوار شوهرم بچه ها رو میزنه .دخترمو اینقد چنگ گرفت تا یک هفته دستاش و بدنش زخم بود . ب مادرشوهرم گفتم هر وقت اونا خونت بودن بگو ما نیایم . مادرشوهرمم اصلا بدش نیومد و گفت حق داری توام بخوای بیای من نمیزارم بچت گناه داره . حتی تولد دخترم دعوتشون کردم مادرشوهرم نذاشت بیان گفت بچت اذیت میشه .اون بیاد چنگ میزنه

2706