2726
عنوان

بچه ها چطوری مامانمو درست کنم؟؟

227 بازدید | 30 پست

امشب خواهرم بچشو گذاشت پیش مامانم

بچشم فوق العاده شر

اصلا ی لحظه نمیشینه

از اول ک اومده گریه گریع که مامانم نیست

تا بعد ی مدت ساکت شده

بعد خودشو تکون تکون میده (جیش داره) ولی نمیگه

همیشه انقدر نگه میداره که یا جیش میکنه(ببخشید البته)

یا به زور با گریه میبرنش دستشویی

بعد مامانمم دیسک کمر داره یعنی اصلا چیزای سنگین نباید بلند کنه

این بچه هم ۳ سالشه

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

مامانم ۲ بار به زور بچه رو با هزار دوز و کلک برده دستشویی(خونمون دوبلکس دستشویی ها طبقه بالاست)درصورتی ک پله هم واسش ضرر داره

یا بچه انقدرررررر از ۱۱ به بعد گریه کرد و جیغ جیغ کرد که مامانم بغلش کرده تو خونه راهش میبره تا تو بغلش بخوابه

میگم نکن تو دیسک داری بدتر میشی

میگه تو ساکت باش به این کارا کار نگیر

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الکی از جون خودش مایه میذاره

میگم نکن بدون این کارا هم بچه بزرگ میشه😑😑😑

تو خودت اخر پیر میشی هیچکس نمیاد سراغت

کی این کاراتو یادش میمونه

یکم از جون خودت محافظت کن

گوش نمیده

مامانم ۲ بار به زور بچه رو با هزار دوز و کلک برده دستشویی(خونمون دوبلکس دستشویی ها طبقه بالاست)درصور ...

خوب دیگه کاسه ی داغ تر از اش نباش وقتی خودش مشکلی نداره به شما ام میگه کار نداشته باش خوب کار نداشته باش دیگه

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
خودت مجردی؟ خواهرت کار درستی نمیکنه

اره

بچه رو گذاشت رفت سینما

خب شمابغلش کنین

سنگینه ماشالا

بعدم اصلا با من کنار نمیاد

به مادرت بگو دور از جون بعدا هیچ کس نیست به دادت برسه

بهش میگم

واقعا متوجه نمیشه

میگم بچه ها بعدا هیچکدوم به دردت نمیخورن

گوش نمیده

2706