2733
2734

مث سوسکن خیلی خیلی ریز و سریع هستن 

وای خدا تازه اسباب کشی کردییم اینجا

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سمپاشی کن.

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
قبل اومدنت سمپاشي نكردي؟

نه 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2738

ساس هست گلم یا اسم دیگش سوسک کانادایی.. خیلی هم مقاوم هستن دربرابر سم کل خونتو سمپاشی قوی بکن تاازبین برن... توی درز کابینتا. گوشه های دیوار، کمدها و هرجایی رومیدونی بزن چون توتمام اینجاهاهستن

چرااول سمپاشی نکردین

نمیدونم 

نمیدونستم باید سمپاشی کنم 

ساس هست گلم یا اسم دیگش سوسک کانادایی.. خیلی هم مقاوم هستن دربرابر سم کل خونتو سمپاشی قوی بکن تاازبی ...

وااااای خدا چ خاکی سرم بریزم تقصیر خودم بود اسباب کشی کردم این خونه دااغونه چ کنم ترو خدا   

میمیرن ؟؟؟ 

الانم میتونی سم کامن بگیر سمپاشی کن بچهارو نزار دوساعت تو خونه باشن ، کامن بهترین سم هست

اره عالیه مثل شیشه پاک کنه هم سوپرط داره هم عطاری... جلدش مشکیه.. ماندگاریشم 2ماهه

نمیدونم  نمیدونستم باید سمپاشی کنم

من که به این نتیجه رسیدم خونه اجاره ای روحتمابایدیک دوره سمپاشی کرد

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706