2726
عنوان

آی وی اف

72 بازدید | 6 پست

سلام دوستان.من پریودم. قبلش رفتم دکتربرای آی وی اف بهم پودر این فولیک دادشروع کردم به مصرف.الان روز ۵م پریودم بعداز پاکی روزنهم هیسترو دارم که با جواب ازمایشات روز سوم پری اماده میشه  ومیرم پیش دکترم .این ماه برام آی وی اف انجام میدن؟نمونه  همسرم هم فریز شده.منتهاخانم دکتر  هیچ امپولی بهم ندادن!نوبتمم روز ۱۱م پری ام هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسپرم.دکترها چرا هیچ توضیحی نمیدن!😔

دکترا که لال هست الانم که همشون یه ماما گرفتن تا جاشون حرف بزنه اونا که دلشون به حال بیمار نمیسوزه 

اول باید امپول بزنی که تخمک بگیرن ازت برای تخمک کشی 

نمیدونم روال کار شما چون میخوای هیسترو کنی چه جوریه 

بقبه دوم پریود سونو میشن دارو هاشون شروع میشه بعد تو همون ماه هم تخمک کشی میشه اگه همهچیز خوب پیش بره 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2728
دکترا که لال هست الانم که همشون یه ماما گرفتن تا جاشون حرف بزنه اونا که دلشون به حال بیمار نمیسوزه&n ...

من دختر دارم .همسرم وازکتومی کرده واسه همین اسپرم رو با بیوپسی گرفتن.مشکل نازایی نداشتم ولی روز دوم پری سونو نداده😔😔واقعا همینطوره بعد میگن استرس نداشته باشین.دودقیقه برای پولی که میگیرن وقت نمیزارن!!پرسیدم این ماه انجام میشه گفت انشاالله😒الان تاپیکهارو خوندم متوجه شدم کلی امپول میزنن خیلی مضطرب شدم😢😢

دکترا که لال هست الانم که همشون یه ماما گرفتن تا جاشون حرف بزنه اونا که دلشون به حال بیمار نمیسوزه&n ...

ماه بعد همسرم‌مسافره به مدت ۴۰روز .کل برنامه هامون بهم خورد😔چقدر امشب استرس دارم😢

ماه بعد همسرم‌مسافره به مدت ۴۰روز .کل برنامه هامون بهم خورد😔چقدر امشب استرس دارم😢

توکل به خدا عزیزم 

بزار هرچی خیرِ پیش بیاد 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم