2737
2734

دوستان از اولش بگم که بنده کلا یه آدمیم جزییات بین هستم و یکسری چیزا تحملش واسم سخته . 

بنده عقدم و بخاطر مسیر دور مجبورم چند چند روز بمونم خونه مادرشوهرم اینا . از همون اول که عروس این فامیل شدم میدیدم که جاریم با شوهرش هر شب و هرروز واسه ناهارو شام پایین هستند انگار هیچ وقت این جاریه من غذا درست نمیکنه.  (اصلا ازش خوشم نمیاد چون اصلا اخلاق و مرامش صفر) الان نزدیک 2 ساله عقدم هنوزم همینجوره.  حتی مادرشوهرم چون میدونه اون اینجوریه عادت کرده هرروز میره صداش میزنه واسش غذا میبره جالب اینجاست مادرشوهرم دل خوشیم ازش نداره.  

هميشع اينجور تاپيكا 

عجيب ترين چيزا كثيفترين چيزا چندش ترين كارا رو از خانواده شوهرتون مايه ميزارين!!

چرا يبار از خانواده خوودتون نميگين!!😐😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی کسی میره خونشون همه جمع میشن تو آشپزخونه و محل مهمون نمیزارن

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728

فرهنگامون نزدیکه

چیز خاصی ازشون ندیدم

این موردم ک شما گفتی ب شما مربوط نمیشه که😒🐀

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

خوب . تا اینجا که به شما ربطی نداره .خودشون راضی هستن. ادامه لطفا

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

به خاطر پسرش چیزی نمیگه عادت کرده بنده خدا

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
هميشع اينجور تاپيكا  عجيب ترين چيزا كثيفترين چيزا چندش ترين كارا رو از خانواده شوهرتون مايه مي ...

مگه خبر نداری؟ نی نی سایتی ها همیشه بهترین هستن و از جاری و مادرشوهر سرتر

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2738

چ پررو اقا جاری من دخترش کلاس سومه هنوز خودش بلد نیست گوشت چرخ کنه میده مادر شوهرم😑پول میده ب مادر شوهرم میگه فلان قد سبزی بخز پاک کن بشور عصر میام میبرم خیلی بهم فشار میاد خداوکیلی

هميشع اينجور تاپيكا  عجيب ترين چيزا كثيفترين چيزا چندش ترين كارا رو از خانواده شوهرتون مايه مي ...

عروسهای خودسون در مورد خانواده اشون میگن نگران نباش😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

آفرین عزیزم قربون دهنت ،همه خونواده های خودشون ماهن مگه نمیدونی

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖

جالبیش اینه شوهرشون کاملا باخانوادش فرق داره و بافرهنگ و تمیز و مرتبه😌🐀

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
2706