2726

اه نگو نگوووو عصابم خورده بايد اون كردا انتخاب ميشدن

خيلييييييي ناراحت شدم 😔

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر ژیمناستیکه قبول نشد درسته؟

مشخص بود کیو میفرستن نظر سنجی

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

کی رفت بالا من ندیدم؟

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
دختر ژیمناستیکه قبول نشد درسته؟ مشخص بود کیو میفرستن نظر سنجی

اون دختره انتخاب شد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
اه نگو نگوووو عصابم خورده بايد اون كردا انتخاب ميشدن خيلييييييي ناراحت شدم 😔

کردا قبول نشدن؟؟؟خیلی بی انصافی کردن،مگه اون دختره چه مزیتی داشت که قبولش کردن؟

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
اه نگو نگوووو عصابم خورده بايد اون كردا انتخاب ميشدن خيلييييييي ناراحت شدم 😔

به نظر منممممممممم احححح عصابم واقعن خرد شد خیلیی خیلییی مسخره ها من هیچی از زبون کردی نمیفهممم ولی انقد قشنگ خوندن ک جذبش شدممم

کی رفت بالا من ندیدم؟

دختره ژيمناستيكيه با اون دوتا پسرا موتور دوچرخه داشتن

خدایی قرمزا بهتر از کردا بودن

احساسی نشو

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
به نظر منممممممممم احححح عصابم واقعن خرد شد خیلیی خیلییی مسخره ها من هیچی از زبون کردی نمیفهممم ولی ...

دقيقا منم هيچي نميفهمم از زبونش تركم متوجه نشدم ولي واقعا خوب بودن سري قبليشم ديدي؟ اون موقع هم خوب بودن

دختره ژيمناستيكيه با اون دوتا پسرا موتور دوچرخه داشتن

اون دوتا پسره نباید میرفتن خیلی چرت بودن

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2706