2737
2734

آفرین به خودم به خاطر صبر و تحملم تو زندگیم

به خاطر درس خوندنم

به خاطر مهربونیم با بچه هام😍😍😍

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞

آفرین به خودم که زایمان طبیعر عالی کردم

البته از همسرمم هم تشکر میکنم چون موقع زایمان کنارم بود😍😍😍😍

اینم خاطرش😍😍https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-من

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آلبالوهای رنگی چه خانم زرنگی 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2728
2738

خیلی خوبه شکرگزاری و دوس داشتن خودتون و قدردانی نعمت ها و موفقیت هارو زیاد میکنه ...منم همیشه جملات تاکیدی میگم و واقعا اثر داره تو‌زندگیم  

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

در مورد علل و تاثیر تشویق بر کودکان چه می‌دانید؟ هر والدی به دنبال راهی موثر برای تربیت فرزندش هست. پس برای آن که به هدف‌تان برسید احتمالا از بهترین روش فرزندپروری که به ذهن‌تان می‌رسد استفاده می‌کنید اما اگر از تاثیر متدهای تربیتی خود آگاهی داشته باشید، بسیاری از برخوردها و رفتارهای‌تان را عملی نمی‌کنید. شاید طبق مشاهدات خود متوجه شده‌اید که پاداش و تشویق‌های غیر اصولی تاثیر منفی بر کودکان گذاشته و از اهداف تربیتی والدین‌شان دور شده‌اند. پس برای آن که بتوانید رفتارهای غلط فرزندتان را اصلاح کنید، لازم است که کمی ریزبینانه‌تر به روش‌های تشویق و تنبیه کودک خود توجه کنید. در ادامه مطلب در مورد علل و پیامدهای تشویق کودکان بیشتر آشنا خواهید شد.