1147
1273

اینی که من میگم شاید عجیب نباشه ولی خانواده شوهر من خیلی خیلی بهم احترام میزارن اصلااااااااا تا به حال ندیدم به هم یکبار بگن بی ادب حتی!!!!توی خونشون فحش به هیچ عنوان حتی شوخی نیست.همیشه بهم دست میدن موقع ورود وخروج روبوسی میکنن بیشتر.شدیدااااا پشت هم هستن .پدرشوهرم به شدددددت با فحش غیبت بی ادبی مخالفه کسی عمرا جلوش غیبت کنه یا هرچیزی.خواهرا کامل حد وحدود رعایت میکنن .برادرا خودشون‌میکشن واسه خواهرا عجییییبه برام چون خانواده ما همچین چیزایی نبود.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

مادر شوهرم مهمانم بود و داشتم فسنجون درست می کردم.

توی مواد لازم برای فسنجون پیاز رنده شده هم گذاشته بودم

یهویی دیدم مادر شوهرم بلند شده هی میزنه پشت دستش و هی بلند بلند با اون صدای جیغ جیغو ای ش میگه :

وااااااااااااااااااااای!!!!

خاک می سرررررررررر!!!

مگه قورمه سبزی داری دوروست میکونی خَنَم جَن!

فوسومجان که پیاز نخایه!!

خخخخخخخ!

ینی دقیقا یاد عکس العمل مهران مدیری افتادم که به زنش میگفت

وا اسفاه!

وا اسفاه!

نوچوفسکو رو با لوبیا درست کردی؟!

این ی توهین به آیین برره س!

وا اسفاه!!!

خخخخخ😂😂😂 خدا صبرم بده!

🌷« اَلاٰ بِذِکْرِاْللهِ تَطْمَئِنُ الْقُلوُب »🌷
1291
این یکی از عجایبه خونه ماس😐 داداشم خیلی در عین حال که خیلی خوبه خیلی بیشعوره وقتی سگ میشه هممون از ...

شوهر منم همینه😐کلا خونواده تو مشتشه! با اینکه من اصن واسم مهم نیس🤗

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👁نه تو آنی که همانی،نه من آنم که تو دانی👁(تیکر عشقیه،دوس دارم همینجوری)
عجیب ترینش یکی ازخواهرشوهرام بود ک اوایل فک میکردم خیلی وسواس داره و خونش باید برق بزنه اخه مثلامرغ ...

چیزایی که شما گفتی نشانه فقره نه نشانه کثیفی

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
منم تعجب کردم 😐

اتفاقاً با رب انار خوشمزه میشه! 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
اینی که من میگم شاید عجیب نباشه ولی خانواده شوهر من خیلی خیلی بهم احترام میزارن اصلااااااااا تا به ح ...

عروس نمیخان😐😐😐😐😐دلمونو ک اب کردی دختر😅😅😅

گفتگوی تمدن ها سالهاست ک مطرح شده😐
1307

اینکه همش دست و پای همو میبوسن خیلی احساسین بیش از حد شوهرم با چشمای پر هی خم میشت کف پای باباشو میبوسه...حالا هیچ کاریم براش نکردن عین کودک کار خودش بزرگ شده خودش خرج خودشو داده

من از خانواده شوهرم محجبه ترم ولی خوب تو‌جمع چه مرد باشه چه نه راحت حرفم میزنم یه کمی هم صدام بلند ه ...

وای تو هم مثه منی که

با این تفاوت که پدرشوهرم دختر نداره ولی برادرزاده های خودش هرچی سر شوهراشون داد و هوار کنن خیلی خوبن و خانم و شیرین و بلان! 

من یه چیزی بگم، میشم مغرور و همه رو از دید بالا نگاه کن و.... 

😂😂😂😂.منم از دیشب فکرم درگیر شد.ولی دیگه طاقت نیاوردم سکوت کنم و بلخره پرسیدم😅😂

دال عدس در حقيقت يه نوع عدس هست كه پويتش رو كندن و نارنجى رنگ هست. مثل نخود كه پوستش رو ميكنن ميشه لپه! باهاش هم هندى ها و پاكستانى ها يه مدل سوپ ميپزن كه معمولا تند و با تمرهندى ترش هست و جنوبى هاى عزيز هم اين غذا رو زياد ميخورن . البته اسم اصليش دال هست نه دال عدس. شبيه عدسى هم درست ميشه

اینکه همش دست و پای همو میبوسن خیلی احساسین بیش از حد شوهرم با چشمای پر هی خم میشت کف پای باباشو میب ...

اینکه پدر مادرش حقشونه این حجم از احترام و نمیدونم..ولی ای عشقی ک شوهر شما تو وجودش نسبت ب پدر و مادرش داره مثل ی اِکسیره ک روحشو تازه میکنه

گفتگوی تمدن ها سالهاست ک مطرح شده😐
1308

ما همیشه بادمجون ورقه رو واسه شام با نون میخوردیم ..بعد از ازدواج ..شوهرم گفت ما ورقه رو با برنج میخوریم ...خیلی واسم عجیب بود بعد به چند نفر گفتم ..دیدم اونا هم با برنج میخورن ....حالا من به مامانم اینا میگم خوشمزه ست شما هم امتحان کنین میخندن میگم وای حالمونو بد نکن دیگه  

از ماست که برماست ...(حال و روز اینروزای ما)
چیزی به اسم دعوت توخانوادشون وجودنداره... یوهوووویی ساعت۴بعدازظهرزنگ میزنن ماشام میاییم اونجا...همگ ...

فاطمه جون خوبی خوشی عزیزم؟!

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
من پدر شوهرم خیلی شیطونه مدیر مدرسه پسرونست من اون اوایل که عروسی کرده بودم با مادرشوهرم واستاده بود ...

وااای چه دیدنی بوده اون صحنه😄😄😄

بابای منم شوخیاش خیلی بده شوخی که میکنه یه جوری میزنتت که تا فی خالدونت درد میگیره و اصلا هم واسش مهن نیس طرف شوخیش بچه باشه یا ادم بزرگ😅😅

شوخی های بابام معروفه واسه همین هیشکی باهاش شوخی نمیکنه و خیلی جدی باهاش رفتار میکنیم😅😅

واي به خانومش ك هيچ ي خواهرخانومشم حساسه😰🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️شبيهه فرهنگ دست دادنامون ولي😂

نه باباااااا مردای ما چه داداشم باشه چه دومادمون فقط رو منه بدبخت غیرتی میشن زن خودشون بخدا تو خیابون هم شده روسریشون کامل میوفته اهمیت نمیدن😳😳

یاینکه جلوروادم خیلی باهات خوبن ولی پشت سرهمش بدتومیگن ومسخره میکنن بعدمیگن ادم باهمه پیشش مثل خودش ...

خواهر شوهرای من دوتاشونم وقتی کسی حرفی میزنه یا اظهار نظری میکنه جلو روش حرفشو تحویل میگیرن و تأیید میکنن، وقتی هم طرف از اونجا میره پشت سرش بد میگن و مشخره میکنن که این چه حرفی بود زد.

البته در کل خواهر شوهرای خوبی دارم این کارشونم به نظرم بخاطر نداشتن اعتماد به نفسه

1331