2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبه بشرطی که چشم به شوهر یا زندگی  بقیه نداشته باشی بدون اون که شوهر یا زندگی مستقل داره تاوانشم هر روز داره تو زندگی میده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738

حس ميكنم آدمايي ك شكست خوردن يا افسرده ان يا اعتماد بنفس ندارن يا مديريت ندارن و... در كل طرز فكر نرمالي ندارن همچين تصميمي ميگرن

بنظرم پيشرفت براي زن به همون اندازه تشكيل خانواده دادن مهمه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یه نظر شخصی بنظرم....اما مجردی در کنار تعهد داشتن به یه نفر قشنگه...ما نیاز به یه نیمه دارم...نیمه ای ک نداشته ی ما نباشه نیمه ای ک خود ما باشه و زندگیمونو قشنگتر کنه....اما خودم تاهل رو ترجیح دادم و خوشبختم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

من تا ۳۷ سالگی مجرد بودم خونه داشتم ماشین داشتم و سفر زیاد می رفتم اما دیگه حوصله ام سر رفته بود و دلم می خواست ازدواج کنم و بچه داشته باشم

الان هم خدا را شکر راضیم

فکر می کنم بالاخره دخترها دوست دارند همسر و مادر بشوند اما هرکس تو یه سنی دلش می خواد

2706