2703
2553
عنوان

ایندفعه رو بیایید بی زحمت قضاوت کنید بین منو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 59 پست
از تحقیر متنفرم نقطه ضعفم اینه 

نقطه ضفع دادی دستشون گلممم ک استفاده میکنن... اول از همهههه خودت رو دوست داشته باش به معنای واقعییییی اول همه جی خودت بعد بچه و همسر

نقاط قوتت رو هی با خودت تکرار کن و برای این ها بگو خدایا شکرت... مثلا خدایا شکرت انقدر مستقل و فوق العاده ک میتونم درامد بالایی داشته باشم و...

به قول  اقای شریفی خودت رو بنز تصور کن یه ماشین اخرین مدل . اول خودت باید باورت شه تو عالی هستی اینجوری ک من میبینم اعتماد ب نفست از بین رفته

تو مثل ادمی هسنی ک ماشین مدل بارا دارن و مادرشوهرت پراید میدونه ماشین تو بهتره امااا نمیگه چون پراید خودش خیلی پایین تره... برا همین شروع میکنه چرت و پرت... بدنه ماشینت اینجوری بهتر نبود ؟ فلان چیزت اینجوری بهتر نیست ؟؟؟ میدونه مال تو بهتره اما توروخورد میکنه خودش رو بتونه بکشونه بالا .ازاین کاراشون جون بگیر اعتماد ب نفس بگیر

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نقطه ضفع دادی دستشون گلممم ک استفاده میکنن... اول از همهههه خودت رو دوست داشته باش به معنای واقعیییی ...

دقیقا همینه گاهی حتی زنداداشم دعوا میکنه میگه حنا اعتماد به نفس ده سال پیشت کو اخه مدیری مثلا تو محل کارت  راس میگی شما  از بس سعی کردم کنار بیام ازون ور افتادم

عزیزم اگه رابطه ت با همسرت خوبه دیگه به اونا اهمیت نده. اگه گنبد طلا هم رو سرشون می‌ساختی بازهم مدلشون اینه که ایراد بگیرن. چطور اونا شما رو کوچیک می بینن شما هم. اونا رو اصلا نبین هفته ای ماهی یکبار برو که رابطه قطع نشه در عوض روی رابطه با همسرت کار کن 

2720
به یه چیز هم توجه کن مردا خوششون نمیاد زن قدرت نمایی کنه. شاید تو رفتارت با همسرت اون حس ضعف داره و ...

اولش اینکارو کردم ولی خیلی زود فهمیدم همین حرف شمارو واسه همینه همع چیمون نصف نصفه گفتم مرده غرور داره چه میدونستم اینجوری طلبکارم میشن

عزیزم اگه رابطه ت با همسرت خوبه دیگه به اونا اهمیت نده. اگه گنبد طلا هم رو سرشون می‌ساختی بازهم مدلش ...

همینکارو کردم دیگه الان کم اوردم و میبینم حتی همسرم یه کلمه نمیگه اره حق با تویه ولی مامانمو درک کن به خدا همینو بگه خفه میشم ولی طلبکارمه اساسی چن روز پیش یه چک که ماله من بوده خرج کرده که البته من میدونستم ولی تاریخشو نگفته بود بهم بعد یادش رفته چک که پاس شد اس ام اومد بهش گفتم گفت عههه یادم رفته بود یه کلمه تو ماشین بهش گفتم خو عزیز من نباید تاریخ چکت یادت باشه اگه پول تو حساب نبود برگشت میخورد که پدر مادرش منو خوردن که تو باید حواست باشه به چکت بچم سرش گرمه حواسش نبوده 

2714
اولش اینکارو کردم ولی خیلی زود فهمیدم همین حرف شمارو واسه همینه همع چیمون نصف نصفه گفتم مرده غرور دا ...

حالا اگه مرد خوبیه و پدر خوبی برای بچه ت هست حسابشو از خانواده ش جدا کن 

متاسفانه مردا بلوغ فکریشون خیلی دیر اتفاق میوفته

دقیقا همینه گاهی حتی زنداداشم دعوا میکنه میگه حنا اعتماد به نفس ده سال پیشت کو اخه مدیری مثلا تو محل ...

عزیزم خواهرانه یه پیشنهاد 

این کانال رو سر بزن@razee_khastan

فایل های روابطش رو گوش کن

کمکت میکنه

تو شرایط شما این کانال خیلی خوبههههه بهت ارامش و اعتماد ب نفس رو یاد میده حتما برو برای خودت وقت بزار

فایل های رایگانش رو گوش کن نمبخواد پولی هاش رو بگیری همونا هم خیلی خوبن

منم یکی بهم معرفی کرد ک واقعااا ارامش گرفتم و دعاش میکنم خیلییییی

نمیدونم چرا هی دارم امشب میگم برید تو این کاناله ؛))

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

حق با شماست گلم. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
همین ارومم میکنه حداقل یکی درکم کنه ممنون عزیزم

فدات گلم. محلشون نده . وقتی چشم ندارن خوشبختی شما رو ببین هر کاری میکنن تا زندگی رو برای شما زهر کنن پس شما اجاره نده که به خواسته اشون برسن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706